Kltr TV |

Sat szlemesi

1. 18 yaşından küçük kişiler kulturtv.com.tr'den alışveriş yapamaz .

2. Ödemenizi kredi kartı, banka havalesi, posta çeki ya da kapıda ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. Banka havalesi işlemi, sipariş tarihinden itibaren 5 iş günü içinde yapılmalıdır. Herhangi bir sorun karşısında sizinle iletişimimiz “Üyelik Formu”nda belirttiğiniz e-posta adresiniz sayesinde kurulacak, bunun mümkün olmadığı durumlarda faks/telefon numaranız ile gerçekleşecektir. Siparişinizle ilgili detaylı bilgi ve bizimle temas kurabilmeniz için gerekli iletişim adresleri, belirttiğiniz e-posta adresine otomatik olarak postalanır. Siparişinizden kısa bir süre sonra, posta kutunuzu kontrol ederek satis@kultur.com.tr adresinden gelen mesajı okumanızı öneririz. Siparişinize bir itirazınız varsa 12 saat içinde, değişikliği, e-posta, telefon ya da faks ile bildirebilirsiniz. Kredi kartı provizyon işlemleri, anlaşmalı bankanın sanal bankacılık servisi ile güvenli olarak gerçekleştirilmektedir.

3. kulturtv.com.tr tüm siparişlerinizi, irsaliyeli fatura ile teslim edecektir. Hediye paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura ise fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar YTL olarak ve KDV dahil ifade edilmiştir. KDV oranları kitapta %8'dir.

4. kulturtv.com.tr’deki ürünler stok tutulmamaktadır. Ürünler müşterilerin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size posta ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınıza iade edilir.

5. Kargo ücreti 150 YTL'lik alışverişe kadar alıcıya aittir. Türkiye içinden vereceğiniz 150 YTL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti, kulturtv.com.tr tarafından karşılanmaktadır.

6. Özel kargo firmaları ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar kulturtv.com.tr tarafından telafi edilir (Acele Posta Servisi kullanılıyorsa bu teminat söz konusu değildir). Zarar görmüş paket söz konusu olduğunda:

- Zarar görmüş paket teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

- Eğer teslimatçı firma yetkilisi, paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız olup olmadığını kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

- Paket, tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın, görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

- Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda kulturtv.com.tr'ye bildirilmelidir. kulturtv.com.tr en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

7. Dizgi ve sistemden kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından kulturtv.com.tr sorumlu değildir.

8. Kullandığınız browser'ınız, JavaScript kabul etmeli, secure connection açık olmalı, tercihen Internet Explorer 6.0 ve üstü kullanılmalıdır. Bu koşulları taşıyan bir sisteminiz olduğu hâlde bir hata ile karşılaşıyorsanız lütfen durumu info@kulturtv.com.tr adresine e-posta ile bildiriniz.

9. Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır.

10. Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece kulturtv.com.tr’den azami fayda sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz, ürün veri tabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

11. kulturtv.com.tr’den alışveriş yapan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.