Kltr TV |

Ska sorulan sorular

CVV2 nedir?

CVV2 güvenlik kodu, kredi kartınızın arka tarafında bulunan numaranın son 3 rakamıdır. rneğin kartınızın arkasında 0000 1111 2222 3333 444 yazıyorsa CVV (Güvenlik kodu) numarası 444'tür. Sanal kartlarda ise, bankaya göre değişen bir uygulama mevcuttur. Kimi bankalar sanal kart tesliminde fiziksel bir kart da teslim etmektedir. Bu kart üzerinde CVV2 numarası bulunmaktadır. Kimi bankalar ise CVV2 numarasını likit aktarma sırasında sitelerinden vermektedir.

Yurtdışında yaşıyorum, sitenizden alışveriş yapabilir miyim?

Henüz yurtdışına kitap satış ve kargo ile teslim hizmeti veremiyoruz. En yakın zamanda bu eksikliği giderecek ve sizleri de durumdan haberdar edeceğiz.

Nasıl üye olabilirim?

Üyelik için www.kulturtv.com.tr adresine girerek, sağ üst köşede bulunan Kullanıcı girişi bölümünün altındaki Yeni üyelik bağlantısını tıklamanız ve buradaki üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Nasıl kitap alabilirim?

* Kitap satın alabilmeniz için öncelikle www.kulturtv.com.tr'ye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra siteye giriş yaparak alışveriş sepeti yardımı ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

* Satın almak istediğiniz kitabın altındaki sepeti tıkladığınızda kitap aynı anda sizin sepetinizde görülecektir.

* Alışverişinizi bitirdiğinizde sepetin altındaki Alışverişi tamamla bağlantısını tıklayarak ödeme sayfasına geçebilirsiniz.

* Ödeme sayfasında ödeme seçenekleri karşınıza çıkacak ve siz uygun olanı seçeceksiniz. Dilerseniz bu noktada sepetinizi güncelleyebilirsiniz veya istediğiniz kitabı sepetinizden çıkarabilirsiniz.

* Ödeme türünü seçtikten sonra karşınıza teslimat adresi gelecek ve siz, dilerseniz kendi adresinize veya bir başka adrese kitaplarınızı teslim ettirebilirsiniz. Kullanacağınız kargo firmasını seçerek kredi kartı için kart bilgilerini, banka havalesi veya posta çeki bilgilerini kullanarak demenizi gerçekleştireceksiniz. Ödeme gerçekleştiğinde yani ödemeniz hesabımızda görüldüğünde siparişinizin tedarik aşamasına geçilmiş olur. Siparişiniz 7 iş günü içinde kargoya teslim edilmiş olacaktır.

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

Tüm kitaplarda 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bonus Card ile taksitli ödeme yapabilirsiniz

Ödemeyi yaptıktan ne kadar süre sonra siparişim elime geçer?

Ödemeniz hesabımızda görüldüğünde tedarik aşaması başlar ve 14 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir.

Niye üye olamıyorum?

Üyelik bilgilerinizi ve şifrenizi doğru ve eksiksiz olarak girmiş iseniz, byle bir sorunla karşılaşmamanız gerekir. Herhangi bir sorun halinde lütfen teknik@kulturtv.com.tr e-posta adresinden bize ulaşınız.

Sipariş ettiğim kitapların bir veya birkaçının bulunamadığı durumlarda ne olur?

www.kulturtv.com.tr'deki kitaplar stok tutulmamaktadır. Kitaplar müşterilerin siparişlerine göre tedarik edilmektedir. Sipariş verilen bazı kitaplar tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir. Byle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size e-posta ile bilgi verilir, kitap bedeli karşılığı bloke edilen tutar ödeme biçimine uygun olarak; kredi kartıyla ödeme yapılmışsa kredi kartına, havale ile ödemelerde de sipariş verenin banka hesabına iade edilir.

Sitenin güvenliğinden ve kişisel bilgilerimin başkalarıyla paylaşılmadığından nasıl emin olabilirim?

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, doğum tarihi, yazışma adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vs. ) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez ve sadece www.kulturtv.com.tr'den azami fayda sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz kitap veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. www.kulturtv.com.tr'de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin iletimi SSL(SECURE Sockets Layer) sistemi ile korunmaktadır. www.kulturtv.com.tr'de alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz www.kulturtv.com.tr veya 3. şahıslar tarafından görülemez ve kayıt altına alınamaz. www.kulturtv.com.tr'de üye ve ziyaretçilerin, siteyle ilgili her türlü istek, neri ve sorularını içeren bilgiler site performansını ölçmek amacıyla saklanmaktadır. Bu bilgiler, kişilerin kendilerine yardımcı olunması dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Üyelik bilgilerinizi sadece siz değiştirebilirsiniz. Üyelikten ayrılmanız durumunda, bilgileriniz sistemden silinir.

Sitenize girdiğimde "Bu sayfa hem güvenli hem güvenli olmayan öğeler içeriyor. Güvenli olmayan öğeleri görüntülemek istiyor musunuz?" uyarısıyla neden karşılaşıyorum?

Bu durum temel olarak, tarayıcının güvenli veri akışı sırasında sitenin yerleşik öğelerini de görüntülemeye çalışmasından kaynaklanıyor. Sistemimizde herhangi bir güvenlik açığı szkonusu değildir. Bu uyarıyı grdüğünüzde Evet butonuna tıklayarak rahatlıkla işleminize devam edebilirsiniz.