Yeni Başlayanlar İçin Astral Seyahat kitabını 10 kişi satın aldı!

Yeni Başlayanlar İçin Astral Seyahat

Yayınevi : Ege Meta Yayınları
Yazar : Richard Webster
Çevirmen :Sezer Soner
Kategori : Parapsikoloji
Basım tarihi:2005 / 2. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :208
Kağıt:3. Hamur
Ebat:14x22
ISBN:9789758519354
Dil : Türkçe

 

Satışa çıkınca haberim olsun.

 

Astral Seyahat zamanın başlangıcından beri insanların çok ilgisini çekmiştir. Nasıl oluyor da bazı insanlar fizik bedenlerinden ayrılarak zaman ve mekanı aşıp istedikleri yere gidebiliyorlar? Bu yetenek sadece belli kişilere mi özgü yoksa herhangi biri de bunu yapmayı öğrenebilir mi?
Eğer siz de Astral Seyahat konusunu meraklıysanız bu kitapla zihninizden geçen pek çok soruya cevaplar bulabilirsiniz. Richard Webster, geçmişten günümüze kadar yaşanmış pek çok deneyimden örneklerle konuyu çok sade bir dille anlatmıştır. Özellikle de kendisinin bizzat deneyimlemediği hiçbir tekniği kitabına almadığı göz önüne alındığında, isteyen herkesin faydalanabileceği güzel bir çalışma kitabıdır.
Kitapta gevşeme ve meditasyondan başlayarak tam bir astral seyahat gerçekleştirmek üzere adım adım ilerleyen bir anlatım yolu tercih edilmiştir. Her bölüm sizi astral seyahatle ilgili yeni bir anlayışla bilgilendirerek sonunda başarılı bir astral seyahat gerçekleştirmenize olanak sağlayacak seviyeye getirmeye çalışmaktadır.
Ayrıca  sıklıkla astral seyahatle karıştırılan beden dışı deneyimler, zihin seyahatleri, ölüm anlarında görülen vizyonlar konulara da kısaca değinilmiş ve örneklerle aralarındaki farklar ortaya konmaya çalışılmıştır. 
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı