Kltr TV | Makro İktisat | Kitap detaylar

 

Makro İktisat

Yaynevi : İmaj Yayınevi
Yazar : Erdal M. Ünsal
Kategori : İktisat
Basm tarihi:2007 / 8. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :648
Kat:3. Hamur
Ebat:16x24
ISBN:9789757852643
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 27.60 + %8 KDV = 30 TL
Kltr TV fiyat 24.00 TL

 

 

Bu kitap, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde ve diğer üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde ikinci (veya üçüncü) sınıfta okutulan Makro İktisat dersine yönelik yardımcı bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Okuyucuya modern makro iktisadi analizin temel çerçevesini sunmayı amaçlayan bu kitaptan, Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) ve çeşitli kurumların iş sınavlarına hazırlanan öğrenciler de yararlanabilirler.
Kitabın bu sekizinci baskısında önceki baskıda yer alan tüm bölümler gözden geçirilerek, kitabın daha fazla okuyucu dostu olmasını amaçlayan çok sayıda değişiklik yapılmıştır.
Okuyucuların eleştirilerini ve sorularını unsal@politics.ankara.edu.tr adresine göndermelerinden memnuniyet duyacağımı burada vurgulamak isterim.
Diğer kitaplarım gibi bu kitabın hazırlanmasında da en büyük teşekkürü Siyasal Bilgiler Fakültesi'ndeki öğrencilerime borçluyum: Beni çalışmalarımda sürekli destekleyen değerli öğrencilerime çok teşekkür ederim.
Meslektaşlarımın bu kitabın hazırlanmasındaki yardımları burada şükranla belirtmek isterim. Bu bağlamda kitabın bazı bölümlerini okuyarak değerli, önerilerde bulunan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Lale Davut'a, Prof. Dr. İrfan Civcir'e, ve Prof. Dr. Aykut Kibritçioğlu'na; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Berna Kocaman'a; Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F öğretim üyelerinden Doç. Dr. Aziz Konukman'a ve Doç. Dr. Selahattin Togay'a teşekkür ederim.
Sevapları iktisat teorisine katkıda bulunan bilim adamlarına, tüm hataları ise bana ait olan bu kitaba yönelik çalışmalarımı ilgi ve sabırla destekleyen sevgili eşim İnci'ye her zaman olduğu gibi yine teşekkür borçluyum.
Erdal M. Ünsal
Ankara, Mart 2009
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald