Kltr TV | Tom Gordon’a Aşık Olan Kız | Kitap detaylar

 

Tom Gordon’a Aşık Olan Kız

Yaynevi : İnkılap Kitabevi
Yazar : Stephen King
evirmen :Baysan Bayar
Kategori : Çağdaş Roman
Basm tarihi:2001 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :224
Kat:İthal kağıt
Ebat:13,5x19,5
ISBN:9789751016157
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 11.96 + %8 KDV = 13 TL
Kltr TV fiyat 10.40 TL

 

 

Broşür, Affalachian Yolu'nun Maine-Nej Hampshire bölümündeki altı millik yürüyüş parkurunun orta zorlukta olduğunu belirtiyor. Bu parkur, dokuz yaşındaki Trisha McFarland'ın erkek kardeşi ve annesiyle bir cumartesi gününü geçirecekleri yerdi. Trisha, yoldan ayrılıp sonra da kestirmeden onları yakalamak isterken, tehlike ve korku dolu vahşiliğin derinliklerine daldı. Karanlık çöktüğünde ise bu derinliklerin tam ortasındaydı artık.
Trisha, sezgileriyle yönünü bulmak: aklıyla kendini savunmak ve cesaretiyle giderek artan korkusunu yenmek zorundaydı. Korkusunu yatıştırmak için Walkman'inden Boston Red Sox'ın beyzbol maçını yayınlayan radyo istasyonunu ayarladı. Kahramanı, Tom Gordon'ın cesur atışları, Trisha'yı yalnızlığa karşı da koruyordu. Radyo Gordon'un yanında olduğunu hayal etmeye başladı. Artık yalnız değildi.
En ilkel duygularımızla seslenen ve harekete geçiren Tom Gardon'a Âşık Olan Kız, bilinmeyene karşı duyduğumuz derin korkunun ve buna karşı koyacak cesaretin, inancın romanı. Daha doğrusu, bizi küçük bir kızın yenilmez ruhuna tanık eden, korkunç bir peri masalı...
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald