Aranızda Ders Çalışmayı Sevmeyen Var Mı?

Yayınevi : Timaş Yayınları
Yazar : Nedim Taktak
Kategori : Rehber Kitaplar
Basım tarihi:Ocak 2006 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :160
Kağıt:İthal kağıt
Ebat:13,5x21
ISBN:975-263-370-6
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 7.36 + %8 KDV = 8 TL
Kültür TV fiyatı 6.40 TL

 

 

ÖSS'ye, OKS'ye hazırlanan gençler, dersleriyle bir türlü arası iyi olmayan veya derslerinde daha başarılı olmak isteyen öğrenciler, bu kitap sizler için hazırlandı...İyi bir meslek sahibi olmanın yolu; iyi bir ilköğretim, ortaöğretim ve üniversite eğitiminden geçtiğini hepimiz iyi biliyoruz. Nedim Taktak tecrübeli bir öğretmen olarak bu kitabında, derslerin kolay yönlerine ışık tutarken; sizlere ders çalışmada öz ve verimli yolları gösterecek, yeni öğretim sistemini, çoklu zekâ kuramını ve öğrenme tekniklerini anlatacak bir öğrenci el kitabı olmasının yanında, başarıya giden kısa yolu bulmanıza yardımcı olacak.
Amacımız, sizlere 'Yapamıyorum, sevmiyorum, sınav korkum var' ya da 'Görmeye bile tahammülüm yok!' dediğiniz engelleri, basit ve kolay uygulanabilir yöntemlerle yıkabileceğinizi göstermek.
Yarınlar bugünlerden kuruluyor. Gelecek yüzyılın, her yönüyle seçkin bir ferdi olmak ya da olmamak... Seçim sizin! Her gelecek yakındır ve siz geleceğe bu kitapla yön vereceksiniz. Bütün iş, başlamaya cüret edebilmekte. Bu kitap, 'Hedefim daima ileri!' diyenler, ders notlarını daha yükseğe çıkartmak için çalışanlar ve hedefine en hızlı ve doğru şekilde ulaşmak isteyenler için...
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı