Şibumi kitabını 46 kişi satın aldı!

Şibumi

Yayınevi : E Yayınları
Yazar : Trevanian (Rodney William Whitaker)
Çevirmen :Belkıs Dişbudak Çorakçı
Kategori : Roman
Basım tarihi:1999 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :445
Kağıt:İthal kağıt
Ebat:13,5x19,5
ISBN:9753900791
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 21.16 + %8 KDV = 23 TL
Kültür TV fiyatı 18.40 TL

 

 

İnanılmaz ölçüde karışık ve özgün bir roman kahramanı Nicholai Hel. Yarı Rus, yarı Alman asıllı koyu bir Amerikan düşmanı. Şanghay'da doğmuş, bir Japon generali tarafından büyütülmüş; bir Japon bilgesinden de 'Go' oyunu öğrenmiş. Bask dili dahil yedi dili ana dili gibi konuşuyor. Plastik kartla ya da kurşun kalemle bir insanı rahatlıkla öldürebilecek ustalıkları da edinmiş. Üstün düzeydeki 'yakın algılama' yeteneği yüzünden fotoğrafı bile çekilemeyen bu profesyonel terörist avcısı, terörcü, korkusuz mağaracı, yenilmez savaşçı ve gerçek feylosof, günün birinde emekli olarak yaşadığı şatosundan çıkıyor; amansız ve acımasız bir dövüşe katılmak üzere...
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

nuran ege
23-12-2009
Mükemmel bir kitap.Trevanian'ın kitaplarının içinde en güzel olanı diyebilirim.Başlamamla bitermem bir oldu.Kesinlikle tavsiye ederim.

Atilla Akoğlu
17-07-2009
Farklı bir kurgusu var. Hollywood tarzı bir film senaryosunu andırıyor ama yine de mistik havası insanı bırakmıyor. Farklı ve güzel bi kitap. Tavsiye olunur.

barış öz
17-03-2010
Kitap çok güzel, kesinlikle tavsiye ederim. sitedeki eğer 1. baskısı ise özellikle tavsiye ederim. çünkü diğer baskılarında bazı kısımlarını sakıncalı olabileceği nedeniyle kesmişler.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kitabı kimler önermiş?


Nasuh Mahruki


Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı