Kltr TV | Hesaplaşma | Kitap detaylar

 

Hesaplaşma

Yaynevi : E Yayınları
Yazar : Trevanian (Rodney William Whitaker)
evirmen :Ebru Çanlıoğlu
Kategori : Roman
Basm tarihi:1993 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :247
Kat:2. Hamur
Ebat:13,5x19,5
ISBN:975390083X
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 13.80 + %8 KDV = 15 TL
Kltr TV fiyat 12.00 TL

 

 

'Vücudu kasılıp bilinci sulara gömülene dek, acısının sivri uçlu dalgaları yoğunluklarının doruğuna ulaştılar. Sonra tam delirmesine yakın, doruklar yıkıldı, bilincin derinliklerine girdap yaparak indi ve adam, unutulmuşluğa uçtu.'
ST-Martin's-In Fields Kilisesi'nde kazığa oturtulan adamın son nefesini verişini böyle anlatır Trevanian.
Londra'nın arka sokakları...
Fahişeler, homoseksüeller, sanatsevicileri...
CII, MI 5, MI 6 ve 'Yüznumara Örgütü'nün acımasız ajanları. Karşı tarafta Cani Strange... Ve, tüm bunlar arasında yaşama mücadelesi veren Dr. Hem Lock... Hedef Marini Atı'dır. Hata affetmeyen 'Yüznumara Örgütü'ne çeşitli komplolar sonucu girmek zorunda kalan bir sanat eleştirmeni, Maggie Coyne ile birlikte Cani Strange'nin örgütüne sızar. Olaylar beklenmedik bir şekilde cereyen eder. Kurşun sesleri ve insan çığlıklarının orta yerinde bir sevda yeşerir.
Trevanian'ın gerçek kimliğini kimse bilmiyor. Belki de Hesaplaşma'nın baş kahramanı Dr. Hemlock size, yazarın da kimliği hakkında ipuçları verecektir. Böylece Trevanian okurları, onun son kahramanını da tanıdıktan sonra bulmacanın karelerini doldurmaya devam edecektir.
Hesaplaşma, eleştirmen ve ajan Jonathan Hemlock'un 'zor'u başarma mücadelesindeki gerçeğe çok yakın ve akıl almaz serüvenlerini yansıtıyor. Yayınevimiz tarafından daha önce yayınlanan Katya'nın Yazı ve Şibumi adlı yapıtlarının ardından Hesaplaşma'yı okuyanlar Trevanian'ın usta cümlelerle ördüğü romanın büyüsüne kapılmadan edemeyeceklerdir.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald