Kulağınıza Küpe Olsun

Yayınevi : Remzi Kitabevi
Yazar : Bülent Şenver
Kategori : Özlü Sözler
Basım tarihi:2008 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :472
Kağıt:3. Hamur
ISBN:9789751412584
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 23.00 + %8 KDV = 25 TL
Kültür TV fiyatı 20.00 TL

 

 

Ünlü isimlerden başarı öğütleri, hayat dersleri ve birbirinden ilginç anekdotlar...

Tanınmış, başarılı olmuş değişik kesimlere mensup zirvedeki 148 ünlüden başarı öğütlerinin, güzel sözlerin, hayat dersleriyle dolu anıların bir araya getirildiği bu derleme her zaman okunabilecek ve sonraki kuşaklara bırakılabilecek nitelikte.

Bu kitapta Sakıp Sabancı, Vehbi Koç, Bülent Eczacıbaşı, Feyyaz Berker, İshak Alaton, Nezih Demirkent, Üzeyir Garih gibi işadamlarının yanı sıra Süleyman Demirel, Rauf Denktaş ve Fatih Terim gibi liderlerin de başarılı olmak için önemsedikleri değerlerin ipuçlarını bulacaksınız.

Bülent Şenver, 8 Kasım 1950'de Ankara'da doğdu. Da­rüşşafaka Lisesi'ni bitirdikten sonra Robert Kolej Yüksek Kısmı'nın 'Business Administration' Bölümü'ne girdi. Okulun adı Boğaziçi Üni­ver­sitesi olarak değiştirildikten sonra aynı okulun İdari Bilimler Fa­kültesi Muhasebe ve Finans Bölümü'nden mezun oldu. Şenver, iş hayatına Arthur Andersen and Company Londra ofisinde başladı. 1985 yılında Uluslararası En­düstri ve Ticaret Bankası'nın (Interbank) genel müdür yardımcısı oldu. Aynı yıl Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi, Şenver'i yarızamanlı öğretim görevlisi olarak kabul etti. Bankacılık alanında İstanbul, Ankara ve İzmir'de çeşitli konferans ve seminerler verdi. Ayrıca Banka Bilanço Analizi adlı bir de kitap yazdı. 1987'de Pamukbank'ın genel müdürü oldu. Alman Kreiss Bank, Türkiye Genel Sigorta, Baytur İnşaat ve Taahhüt, Türk Henkel, Aksan, Pamuk Factoring ve Pamukbank Emekli Sandığı şirketlerinde yönetim kurulu üyesi olarak da görev yaptı.Türkiye Etik De­ğerler Merkezi Vakfı (TEDMER) Kurucu Başkanlığı görevini de yapmış olan Şenver, genç liderler yetiştirmek için faaliyetlerde bulunmak amacıyla Türklider Merkezi'ni kurdu.

Gençlere Mektup, Kulağınıza Küpe Olsun ve Banka Bilanço Analizi isimli kitapları yazan Bülent Şenver evli ve iki çocuk babasıdır.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı