Kltr TV | Nasya Sultan | Kitap detaylar

 

Nasya Sultan

Yaynevi : İskenderiye Yayıncılık
Yazar : Vladimir Godunov
evirmen :Daria Orekhova, M. Sevda Kuik
Kategori : Tarihi Roman
Basm tarihi:Mart 2008 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :184
Kat:İthal kağıt
Ebat:13,5x21
ISBN:9789944018166
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 7.82 + %8 KDV = 8.5 TL
Kltr TV fiyat 6.80 TL

 

 

SEVDALAR ALDATMAK İÇİN DOĞAR

bir harem romanı

Genç Osman'ın Harem dünyasında yaşananlar... Kadınların entrikalarıyla örülü bir dünyada iktidar mücadelesi... İktidar hırsının yaşattıkları: kanlı sevdalar, kanlı intikamlar, kanlı ölümler... Aldatan sevdaların aşka ihaneti... Aldatılanların acıklı hikayeleri... Hepsi tek kitapta tadılmamış bir üslupta...

Zorbalardan biri düşünmeye fırsat vermeden perdelerden birine uzanarak kordonunu çıkardı. Nasya, bu kordonla boğulacağını anlamış korkuyla onlara bakmaktaydı. Demek ki bir yere götürmeden burada boğacaklardı. Nasıl bir duyguydu? İnsanın kanını dondurmaktaydı. Sırma kordonu boğazına geçirdiklerinde son bir kez debelendi, ellerinden kurtulmaya çalıştı, ama nereye kadar? Kordonun soğukluğu bütün bedenini dolaştı da bir an kaskatı kesildi, kordonu hızla çekmeye ve daraltmaya başladılar işte. Damarlarından kan çekilmekte, debelenen vücudu son çırpınışlarıyla bu kordondan kurtulmaya çabaladıkça daha da nefessiz bırakmaktaydı Nasya'yı.
Her şey bitti sonra... Zorbaların elinde hoyratlıkla, acımasızlıkla ruhunu teslim ederken çarpılmış bir yüzle bana bakmaktaydı oradan. Kendi karanlığından, o kadar yıl hükmettiği koca devlet-i aliyyenin valide sultanı olarak, bana bir şeyleri fısıldamak ister gibiydi. Hüzünle soğuk taş odamın çinili duvarlarına baktıkça Nasya'nın o acı sonu gözümün önüne gelmekte, ne yapacağımı bilemez halde acıyla kıvranan yüreğime söz geçirememekteydim.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald