Kltr TV | Burada Ejderhalar Yaşar | Kitap detaylar

 

Burada Ejderhalar Yaşar

Yaynevi : Tudem Yayınları
Yazar : James A. Owen
evirmen :Niran Elçi
Kategori : Bilim Kurgu
Basm tarihi:2008 / 1.B. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :312
Kat:2. Hamur
Ebat:15 X 23
ISBN:ISBN YOK
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 15.55 + %8 KDV = 16.9 TL
Kltr TV fiyat 13.52 TL

 

 

Burada Ejderhalar Yaşar Birinci Dünya savaşı sırasında yaşanan sakin bir İngiltere gecesinde başlar, ama hızla efsane ve sihrin fantastik dünyasına taşınır. Orada konuşan hayvanlar Hayalin ülkesine yolculuk ederken, her iki dünyanın yazgısını tehdit eden karanlık güçleri yenmenin, önce kendi korkularını yenmek ve birbirlerine güvenmekten geçtiğini öğrenen John, Jack ve Charles'ın efsane, sihir ve gizem dolu sıra dışı yolculuğuna siz de katılın...
buharlı arabalara biner, Yeşil Şövalye yıkılmış bir krallığın kalıntılarını korur ve efsanevi bir haritacı, zamandan yapılmış bir kulede yaşar...
James Owen'ın Düş Adaları'nda yaşayan ejdergemileri, kahramanların yanısıra okurları da harikalarla dolu öyle yerlere götürüyor ki insan, bu hayallerin bitmesini hiç istemiyor.
Kai Meyer
Burada Ejderhalar Yaşar'ı okuyup da beğenmeyen var mıdır acaba? Böyle biri varsa da kendisiyle henüz tanışmadım. Tanışsam da onu seveceğimden pek emin değilim.
Yalnızca şuna üzülüyorum, bu kitap o kadar yeni ki serinin diğer kitaplarını çok uzun bir süre beklemek zorunda kalacağım.
Orson Scott Card
James A. Owen
Coppervale International adlı, süreli yayınlar çıkaran sanat ve tasarım atölyesinin kurucusu ve genel müdürüdür. Aynı zamanda televizyon ve fil projeleri geliştirir. Owen, yirmiden fazla Starchild çizgi romanını, Mythworld adlı roman serisini yazmış ve resimlemiştir. Arizona'da yaşamaktadır.

(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald