Kuruluşunuz Hakkında Sormanız Gereken En Önemli Beş Soru

Yayınevi : Optimist Yayınları
Yazar : Jim Collins - Peter F. Drucker
Çevirmen :Merih Şengönül
Kategori : İş Dünyası
Basım tarihi:Eylül 2008 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :128
Kağıt:-
Ebat:14 X 21,5
ISBN:
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 9.11 + %8 KDV = 9.9 TL
Kültür TV fiyatı 7.92 TL

 

 

Peter Drucker bir kez daha geleceğe giden yolda bizlere öncülük ediyor.
Başarılı liderlerin yanıtları vardır ancak, büyük liderler doğru soruları soranlardır ve 'En Önemli Beş Soru' bütün liderlerin bunu tam olarak yapabilmelerine yardımcı olacaktır. Gelecek yıl değil, yarın sabah!
Yönetim teorisinde dünyanın önde gelen isimlerinden Peter Drucker, gelecekte yer almaya kararlı her kuruluşun kendisine yöneltmesi gereken beş hayati soruyu bir kez daha hatırlatıyor...
Kuruluşunuzun ölçeği ve sektörü her ne olursa olsun, stratejik kendini değerlendirme amacıyla hazırlanan bu kitapta, zamanımızın saygın düşünce önderlerinin cömertçe paylaştıkları, eşine az rastlanır birikimlerini bulacaksınız.
Forbes dergisinin kapağını 'Hâlâ En Genç Akıl' başlığıyla süsleyen, modern yöneticiliğin babası Drucker, farklı bir içeriği, farklı bir sahne arkası olan yeni bir on yıllık döneme yaklaşırken, geleceğe giden yolda bir kez daha öncülük ediyor.
Peter Drucker'a bu kitabında günümüzün beş önemli düşünürü katkıda bulunuyor: Philip Kotler, James Kouzes, Judith Rodin, V. Kasturi Rangan, Frances Hesselbein.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı