Kltr TV | Boleyn Kızı | Kitap detaylar

Boleyn Kızı kitabn 182 kii satn ald!

Boleyn Kızı

Yaynevi : Artemis Yayınları
Yazar : Philippa Gregory
evirmen :Canan Sakarya
Kategori : Tarihi Roman
Basm tarihi:Ekim 2009 / 27. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :820
Kat:2. Hamur
Ebat:14x21
ISBN:9789944485401
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 22.08 + %8 KDV = 24 TL
Kltr TV fiyat 19.20 TL

 

 

Mary Boleyn, on dört yaşında, masum bir kız olarak kraliyet sarayına geldiğinde, VIII. Henry'nin gözlerini kamaştırır. Gördüğü ilgiyle tüm varlığı alt üst olan Mary, hem altın prensine âşık olur, hem de gayrıresmi kraliçe olarak her geçen gün artan rolüne. Ancak öyle bir an gelir ki, kralın kendisine olan ilgisi gittikçe sönmeye başladığında, ihtiraslı planlar yapmakta olan ailesinin piyonuna dönüştüğünü fark eder ve en yakın arkadaşından uzaklaşmaya ve rekabet etmeye zorlanır: Kız kardeşi, Anne Boleyn'den. İşler iyice çığırından çıktığında ailesine ve kralına baş kaldırması gerektiğinin farkına varır ve kaderinin iplerini kendi eline alır.
Son derece zengin biçimde işlenmiş, etkileyici bir aşk, seks, ihtiras ve intikam masalı. Boleyn Kızı, Avrupa'nın en heyecanlı ve gösterişli saraylarından birinin tam kalbinde yaşamış, sıradışı eğilimleri ve ihtirasları olan, içindeki sesi dinleyerek varlığını sürdürebilmiş bir kadını tanıştırıyor dünya okuruna.
'Gregory'nin artistik ehliyeti sağlam yerden, bu belli, bir kurmaca yazarı olarak ortaya çıkaramayacağı hikâye yok.' Times
'Tarihi romanslara düşkün okur için nefis bir deneyim olacak.' Publishers Weekly
'Tudor Hanedanı'nı ortaya seren, sürükleyici bir roman. Hatta son yılların en çarpıcı tarihi romanı!' Daily Mail
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

Ceren Karakaya
26-06-2009
Tarihi bir roman olmasına rağmen hiç sıkmadan rahat ve akıcı bir üslub ile yazılmış.Bir solukta okunabilecek mükkemmel bir kitap.Aşk,siyaset,ihtiras inanç,gurur,güç..

gamze hasdemir
11-08-2009
üslüp güzel,konu akıp gidiyor ama kitapda bazen o kadar çok ayrıntı verilmiş ki anlatılamk istenen uzatılmış buda kitabı kalınlaştırmış böyle bir konu için gereksiz uzunlukta olduğunu düşünüyorum

Gizem Öztürk
05-04-2010
Çok akıcı bir kitap. Nasıl başlayıp bitirdiğinizi anlayamayacaksınız. Herkese tavsiye ederim.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald