Ganga

Yayınevi : Altın Kitaplar
Yazar : Gülten Dayıoğlu
Kategori : Çocuk Kitapları
Basım tarihi:Nisan 1996 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :192
Kağıt:3. Hamur
Ebat:14x20
ISBN:9789754056174
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 4.60 + %8 KDV = 5 TL
Kültür TV fiyatı 4.00 TL

 

 

Ganj nehrinin yatağında, insan küllerinden oluşma, olağanüstü nitelikler içeren, gizemli bir yaşam ortamı vardır. Burada yaşayan balıklarda zamanla hem insanca hem de insanüstü özellikler belirir. Binlerce yıl süren evrim sonunda, giderek insanoğlunun beyin gücünü aşan, balık türleri oluşur. Bu yaratıklar, yeryüzündeki canlıların en gelişmiş ve en yeni türü olmanın onuruyla kendilerini "GANJ'LILAR " olarak adlandırırlar.

Bu üstün beyinli yaratıklar, değişim tutkusuna kapılırlar. Tek amaçları, insana dönüşüp yeryüzüne çıkmak, yok olmanın eşiğinde bulunan dünyayı kurtarıp, insanlara aklın boyutlarını aşan, göz kamaştırıcı yaşam olanakları sunmaktır.

Ganga, bu gizemli canlı türünün, insana dönüşmeyi başarmış tek temsilcisi olarak, insanların arasına karışır. Ganj'lılar adına, yeryüzünü ve insanları tanıyıp, yaşam deneyimi edinmek için, dünyayı dolaşmaya başlar. Bu süreçte, öylesine gülünç, öylesine korkunç ve şaşırtıcı olaylarla karşılaşır ki!..

Ganga ile bir gün siz de karşılaşabilirsiniz. Görkemli beyninize yoğunlaşıp düşünerek, yaratıcı gücünüzü uyararak, onu algılayabilirsiniz. Bunu başarırsanız, yepyeni bir yaşama adım atmanın, sevinç ve coşkusuyla kuşatılacaksınız.

(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı