Yatağımdaki Yabancı

Yayınevi : Alfa Basım Yayım
Yazar : Sinan Akyüz
Kategori : Güncel
Basım tarihi:Ağustos 2009 / 12. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :190
Kağıt:2. Hamur
Ebat:13.5X19.5
ISBN:975-297-981-9
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 11.04 + %8 KDV = 12 TL
Kültür TV fiyatı 9.60 TL

 

 

Her biri yayınlandığı dönemin çok satanlarından olmuş Etekli İktidar, Bana Sırtını Dönme ve İki Kişilik Yalnızlık adlı kitapların yazarı Sinan Akyüz, günümüz ilişkilerini her yönüyle sorgulayan yeni bir kitapla karşınızda. Yatağımdaki Yabancı'yı okuyunca ilişki oyunlarını ve dürüstlüğün gücü hakkında sıra dışı bakış açılarını keşfedeceksiniz.
'Ne düşünüyorsun? Haydi başla anlatmaya . BU işin sonunda acı çekeceğimi bilsem de seni dinleyeceğim.
'Bilmem. Hiç konuşmasak mı acaba? Dürüst olmak göründüğü kadar kolay değildir. Çoğu zaman kelimeler insanın boğazında düğümlenir. Anlatmak istersin ama o kadar kolay anlatamazsın.'
Aşkta dürüstlük ne kadar mümkün?
Ya da mutlu olmak için dürüstlük şart mı?
Saklanmış sırlar söylenirse ilişki daha mı güçlenir?
Yoksa dürüstlüğün bedeli yalnızlık mıdır?
Evli bir çift, bir gece, birbirine karşı sınırsızca dürüst olmaya karar verirler. Gece karanlığında riskli bir oyun başlar. Sahne, bir yatak odasıdır. Başrollerde bir kadın, bir adam ve 'gizlenmiş gerçekler' vardır. İtiraflar ardı ardına gelmeye başlar.
Acaba bir ilişki bu itiraf yükünü taşıyabilir mi?
Bir denemedir yaşananlar: 'Acaba kırıp dökmeden, acı vermeden, yabancılaşmadan aşkta dürüst olmak mümkün mü?
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

SUAT TÜRÜDÜ
03-09-2009
Yazarın üç kitabını okudum.Bu roman okuduğum ikinci kitabıydı.Öncelikle üslubu hoşuma gitti.Çok sade ama vurucu cümleler kuruyor.Kitabı bitirmeden bırakmak istemiyorsunuz.Hem konusu sürükleyici hemde yer yer ben olsam nasıl davranırdım/söylerdim diye kurguluyorsunuz.Özfarkındalık sürecinin kendiliğinden işlediğini hissediyorsunuz sanki.Yazarın okuduğum diğer eserlerinden hareketle şunu gözlemledim ; ana karakterler ya kahveye ya viski içmeye çok düşkün.Herhalde şaşırtıcı olmasa gerek...Geçmişlerini olduğu gibi paylaşmak yapay destekleyiciler mümkün oluyor. Ürün açıklaması kısmında yazanlar genelde kendi kafamdaki çerçeve ile uymaz.O yüzden internet üzerinden satın aldığım kitapların bazıları için pişmanlık duymadım değil.Ama bu roman için "ürün açıklaması" kısmında yazılan ile okuduğunuz tam örtüşecektir.Sakın yanıltmasın...İçerik olarak çok zengin.. şaşırtıcı geçmişler/roller,acılar ...Kitabı bitirince insanın kendisine sorduğu ve yanıtlamakta zorlandığı çok soru olacak.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı