Siyaset kitabını 49 kişi satın aldı!

Siyaset

Yayınevi : Liberte Yayınları
Yazar : Andrew Heywood
Kategori : Siyaset Bilimi
Basım tarihi:2006 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :643
Kağıt:-
Ebat:15x23
ISBN:9752500153
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 29.44 + %8 KDV = 32 TL
Kültür TV fiyatı 25.60 TL

 

 

Bu kitap tartışmasız kendi türünün en iyi kitabıdır, ve, dikkat çekici şekilde ikinci baskı birinciden de iyidir. Analitik gayretin ve usta yazarlığın üstün bir bileşimi olarak, Siyaset her ciddi öğrnci için vazgeçilmez bir kaynaktır. Siyasetle uzaktan ilgili olanları dahi heyecanlandıracak ve ilgilendirecek bir çalışma.
Profesör Jun Tonge, Salford Ünversitesi
Kitap çağdaş fikirlerin, ideolojilerin ve kavramların günce bir anlatımıyla birlikte çağdaş siyasal kurumlara ve süreçlere bilgilendirici bir giriştir. Berrak fakat basit değil. bir öğrencinin ytakınlarda yazdığı gibi, "Ne zaman sizin dersleriniz kafamı karıştırırsa, biliyorum, kafamı netleştirmek için Hewood'a dayanabilirim."
Dr. David Brown, Murdoch Üniversitesi Avustralya
Siyaset büyüleyici ve heyecan verici bir konu, fakat, aynı zamanda, çağdaş devlet, siyaset felsefesi, uluslararası ilişkiler ve siyasal ekonomi gibi çok çeşitli konuları da kapsayan dev bir konu. Siyaset, konuya taze ve nüfuz edici bir yaklaşım sergiliyor. Teşvik edici, kısa ve kavranabilir bir çalışma olarak, siyasetin incelenmesine bir uluslaearası perspektiften yazılmış gerçekten kapsayıcı bir giriş yapıyor.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı