Kltr TV | Siyaset | Kitap detaylar

Siyaset kitabn 49 kii satn ald!

Siyaset

Yaynevi : Liberte Yayınları
Yazar : Andrew Heywood
Kategori : Siyaset Bilimi
Basm tarihi:2006 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :643
Kat:-
Ebat:15x23
ISBN:9752500153
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 29.44 + %8 KDV = 32 TL
Kltr TV fiyat 25.60 TL

 

 

Bu kitap tartışmasız kendi türünün en iyi kitabıdır, ve, dikkat çekici şekilde ikinci baskı birinciden de iyidir. Analitik gayretin ve usta yazarlığın üstün bir bileşimi olarak, Siyaset her ciddi öğrnci için vazgeçilmez bir kaynaktır. Siyasetle uzaktan ilgili olanları dahi heyecanlandıracak ve ilgilendirecek bir çalışma.
Profesör Jun Tonge, Salford Ünversitesi
Kitap çağdaş fikirlerin, ideolojilerin ve kavramların günce bir anlatımıyla birlikte çağdaş siyasal kurumlara ve süreçlere bilgilendirici bir giriştir. Berrak fakat basit değil. bir öğrencinin ytakınlarda yazdığı gibi, "Ne zaman sizin dersleriniz kafamı karıştırırsa, biliyorum, kafamı netleştirmek için Hewood'a dayanabilirim."
Dr. David Brown, Murdoch Üniversitesi Avustralya
Siyaset büyüleyici ve heyecan verici bir konu, fakat, aynı zamanda, çağdaş devlet, siyaset felsefesi, uluslararası ilişkiler ve siyasal ekonomi gibi çok çeşitli konuları da kapsayan dev bir konu. Siyaset, konuya taze ve nüfuz edici bir yaklaşım sergiliyor. Teşvik edici, kısa ve kavranabilir bir çalışma olarak, siyasetin incelenmesine bir uluslaearası perspektiften yazılmış gerçekten kapsayıcı bir giriş yapıyor.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald