Kltr TV | Kendi Kendine Masajla Mucizevî Tedaviler / Pratik Uygulamalı | Kitap detaylar

Kendi Kendine Masajla Mucizevî Tedaviler / Pratik Uygulamalı kitabn 47 kii satn ald!

Kendi Kendine Masajla Mucizevî Tedaviler / Pratik Uygulamalı

Yaynevi : Mozaik Yayınları
Yazar : Ahmet Maranki - Elmas Maranki
Kategori : Kişisel Gelişim
Basm tarihi:Nisan 2007 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :291
Kat:-
Ebat:15.5x21.5
ISBN:9789758821266
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 13.80 + %8 KDV = 15 TL
Kltr TV fiyat 12.00 TL

 

 

Fizyoterapist Elmas Maranki ve Prof. Dr. Ahmet Maranki çiftinin 2005'te yazdığı, 'Yaşam Enerjisi' isimli kitapla başlayan süreç, sağlıklı beslenme ve düzenli yaşam konusunda toplumsal bir bilinçlenme hareketine dönüştü. Geçen süre zarfında 500 km'yi aşkın yolu katederek yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 200 görüntülü konferans veren Maranki çifti, 250 bini aşkın kişiye doğrudan, milyonlarcasına da TV ve radyo aracılığı ile sağlıklı yaşamanın ve yaşam enerjisini artırmanın yollarını anlattı. Kitlesel konferans taleplerinin yoğunluğu nedeniyle 6 ay sonrasına takvim verebilen çiftin ilk kitabı 100 bine yakın baskı yaptı.
Maranki çifti, 'Masajla Mucizevî Tedaviler' isimli bu kitapla 'Yaşam Enerjisi' serisine yeni bir kaynak kazandırdı. Kitapta ele alınan konular şöyle özetlenebilir;
• İnsandaki Enerji Merkezleri: Kozmozda 7 kat sema olduğu gibi vücudumuzda da 7 önemli enerji merkezi ve yedi hayati salgı bezi vardır. Hastalıkların oluş nedenleri, vücudun enerjisindeki tükenme ya da genel dengesizliktir. Bu nedenle enerji merkezleri ve akışkanlığı bilinmelidir. Kitapta şemalarla enerji noktaları gösteriliyor.
• Enerji Merkezlerine Masajla Mucizevî Tedaviler: Ağrı noktalarını iyi keşfedip doğru yöntemle ağrılara masaj yoluyla müdahale edilebilir. Masaj esnasında noktaların yerini tam bulmak önemlidir. Maksimum etki bu şekilde sağlanır.
• Pratik Uygulamalar: Şekillerle desteklenen pratik masaj yöntemleri ile hastalıkların önüne geçip, vücut enerjinizi bedene eşit olarak dağıtabilirsiniz. Böylelikle pozitif yönlerinizi ön plana çıkarıp daha mutlu ve başarılı olabilirsiniz.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald