Kltr TV | Portobello Cadısı | Kitap detaylar

Portobello Cadısı kitabn 15 kii satn ald!

Grinzane Cavour Ödülü

Portobello Cadısı

Yaynevi : Can Yayınları
Yazar : Paulo Coelho
evirmen :Celal Üster
Kategori : Roman
Basm tarihi:Ocak 2008 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :268
Kat:İthal kağıt
Ebat:12.5x19.5
ISBN:975-07-0879-4
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 15.64 + %8 KDV = 17 TL
Kltr TV fiyat 13.60 TL

 

 

Kendimize karşı her zaman içten olma cesaretini nasıl ediniriz, kim olduğumuzdan emin olmasak da? Paulo Coelho, yeni romanı Potobello Cadısı'nda bu sorunun yanıtını arıyor. Portobello Cadısı, Athena adlı gizemli bir kadının ruhsal ve duygusal yolculuğunun öyküsü. Onu yakından tanıyan, ama belki de hiç tanımayan dostlarının ağzından:
İnsanlar bir gerçeklik yaratıyorlar, sonra da kendi yarattıkları gerçekliğin kurbanı oluyorlar. Athena işte buna başkaldırdı ve bedelini ağır ödedi.
Heron Ryan, gazeteci
Athena, duygularıma hiç aldırmadan kullandı ve yönlendirdi beni. Öğretmenimdi, kutsal sırları aktarmayı, aslında hepimizde var olan o bilinmeyen gücü uyandırmayı üstlenmişti. O yabancı denize atıldığımızda, bize yol gösterenlere körü körüne güveniriz, çünkü bizden daha fazla bildiklerine inanırız.
Adrea McCain, tiyatro oyuncusu
Athena'nın en büyük sorunu, 21. yüzyılda yaşayan bir 22. yüzyıl kadını olması ve bu gerçeği hiç gizlememesiydi. Bir bedel ödedi mi? Kuşkusuz, ödedi. Ama coşkuyla taşan gerçek benliğini bastırsaydı, çok daha büyük bir bedel ödeyecekti.
Deidre O'Neill, Edda diye biliniyor
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

şükriye dikimoğlu
03-11-2009
su gibi akıp giden sürükleyici bir kitap.kitap çıktığında hemen alıp okumadığım için pişmanım şimdi okuyorum bazı yerlerini anlamasam da muhteşem bir kitap.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald