Portobello Cadısı kitabını 15 kişi satın aldı!

Grinzane Cavour Ödülü

Portobello Cadısı

Yayınevi : Can Yayınları
Yazar : Paulo Coelho
Çevirmen :Celal Üster
Kategori : Roman
Basım tarihi:Ocak 2008 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :268
Kağıt:İthal kağıt
Ebat:12.5x19.5
ISBN:975-07-0879-4
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 15.64 + %8 KDV = 17 TL
Kültür TV fiyatı 13.60 TL

 

 

Kendimize karşı her zaman içten olma cesaretini nasıl ediniriz, kim olduğumuzdan emin olmasak da? Paulo Coelho, yeni romanı Potobello Cadısı'nda bu sorunun yanıtını arıyor. Portobello Cadısı, Athena adlı gizemli bir kadının ruhsal ve duygusal yolculuğunun öyküsü. Onu yakından tanıyan, ama belki de hiç tanımayan dostlarının ağzından:
İnsanlar bir gerçeklik yaratıyorlar, sonra da kendi yarattıkları gerçekliğin kurbanı oluyorlar. Athena işte buna başkaldırdı ve bedelini ağır ödedi.
Heron Ryan, gazeteci
Athena, duygularıma hiç aldırmadan kullandı ve yönlendirdi beni. Öğretmenimdi, kutsal sırları aktarmayı, aslında hepimizde var olan o bilinmeyen gücü uyandırmayı üstlenmişti. O yabancı denize atıldığımızda, bize yol gösterenlere körü körüne güveniriz, çünkü bizden daha fazla bildiklerine inanırız.
Adrea McCain, tiyatro oyuncusu
Athena'nın en büyük sorunu, 21. yüzyılda yaşayan bir 22. yüzyıl kadını olması ve bu gerçeği hiç gizlememesiydi. Bir bedel ödedi mi? Kuşkusuz, ödedi. Ama coşkuyla taşan gerçek benliğini bastırsaydı, çok daha büyük bir bedel ödeyecekti.
Deidre O'Neill, Edda diye biliniyor
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

şükriye dikimoğlu
03-11-2009
su gibi akıp giden sürükleyici bir kitap.kitap çıktığında hemen alıp okumadığım için pişmanım şimdi okuyorum bazı yerlerini anlamasam da muhteşem bir kitap.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı