Annenizin Size Seks Hakkında Asla Söylemedikleri

Yayınevi : Neden Kitap
Yazar : Hilda Hutcherson
Kategori : Cinsellik
Basım tarihi:Kasım 2008 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :400
Kağıt:-
Ebat:13.5x19.5
ISBN:9789752542693
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 23.00 + %8 KDV = 25 TL
Kültür TV fiyatı 20.00 TL

 

 

Dr. Hilda Hutcherson, her yaştan seks problemi olan kadınları tanıma imkanı bulmuş ve meslek hayatı boyunca bu sorunlarının üstesinden gelme-leri için onlara rehberlik etmiştir. Bu kitabında, problemini dinlediği kadınların ve sizlerin, aklınıza takılan soruları yanıtlıyor. Dr.Hutcherson eğitici bir şekilde, seksin canlı ve hareketli yanını ele alıyor. Kadının; anatomisini, fanteziyi, afrodizyağı, orgaz-mı, doğum kontrolünü ve daha fazlasını öğren-meniz için sizlere yol gösteriyor.
Bununla birlikte; aşamadığınız cinsel problem-lerinizi çözebilmeniz için belki de bu güne kadar de-nemediğiniz birçok yöntemle ve heyecan verici cin-sel deneyimlerle başarmanın yollarını gösteriyor.
Elbette, anneniz seksle ilgili her şeyi bilmeye-bilir, bilse de öğretemeyebilir; ama Dr. Hutcherson sizlere cinsellikle ilgili gerçek ve güvenilir eğitimi veriyor, bununla birlikle bir sonraki kuşağı, kız kar-deşinizi ya da diğerlerini yönlendirebilmeniz ve bil-gilendirmeniz için sizleri yetkinleştiriyor.
Kadın olmak kuşkusuz özelliktir; özel olduğu-nuzun farkına varın... Kendinizden, bedeninizden, cinsel isteklerinizden ve bilmediklerinizden utanma-yın ve unutmayın ki etrafınızdaki herkes cinsellik sonucunda dünyaya geldi!
Kadın olmakla gurur duyun, siz kendinizi nasıl hissederseniz başkaları da sizi öyle görecektir
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı