Sır kitabını 46 kişi satın aldı!

Sır

Yayınevi : Remzi Kitabevi
Yazar : Nermin Bezmen
Kategori : Roman
Basım tarihi:Ocak 2006 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Kağıt:-
ISBN:9751410886
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 18.40 + %8 KDV = 20 TL
Kültür TV fiyatı 16.00 TL

 

 

96'ncı yaş gününde sonsuzluk uykusuna daldığında, ne yaşı okunuyordu yüzünden ne yaşadıkları; aşkı baş tacı, kaderi en büyük rakibi olmuş muhteşem kadının. Sadece, muzipçe gülümsemekteydi. Planlı çıkmıştı son yolculuğuna, çocuklarına ve torunlarına çözülmek üzere bıraktığı sırların yaratacağı şoku bilerek.
Sır, tarihi dokusu içinde romantizm ve cinsellikle beslenen, keyif ile hüznü, ihtiras ile melodramı seviştiren bir öykü.
Kahramanlarının birbirine estetik bir erotizmle örülmüş SIR'larıyla beraber aşkı, cinselliği bir kez daha sorgulayacak, belki kahramanlardan biri olmak isteyeceksiniz. Belki de... siz zaten onlardan birisiniz.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

Galina
20-04-2010
Tuğçe, size katılıyorum, muhteşem iki kitap dizisi!!! Sır'dan sonra hiç ara vermeden Aurora'nın incileri'ne geçtim. Kitap bittiğinde duygusal olarak çok ağladım. Kitaptan hiç ama hiç ayrılmak istemedim, resmen benim bir parçam oldu. Günler, aylar geçtiğine rağmen hala onun etkisi altında bulunuyorum ve bütüm arkadaşlarima da okumasını tavsiye ediyorum. Sevgili okurseverler, bu değerli eserin yanından almadan geçmeyin, ev kütüphanesinde bulunması gereken bir kitaplar bunlar...

TUĞÇE PEKDEMİR
15-01-2009
Bizleri Hüma ile tanıştırdığı için Nermin Bezmen'e sonsuz teşekkürler ediyorum.Harika bir kitap.Büyüleyici anlatımı ve Hüma'nın duygusallığı beni derinden etkiledi.Kesinlikle elinizden bırakamayacağınız bir kitap.Emin olun ki bu kitap bittiği anda auroranın incilerini okumak için sabırsızlanacaksınız.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı