Kltr TV | Proficiency In English | Kitap detaylar

 

Proficiency In English

Yaynevi : Hacettepe-Taş Kitapçılık
Yazar : Ayhan Sezer - Ziya Aksoy - İsmail Boztaş - Sabri Koç
Kategori : Yabancı Dilde Yayınlar
Basm tarihi:2004 / 1. Bask
Kapak : Ciltli
Sayfa says :398
Kat:İthal kağıt
Ebat:24x16
ISBN:9789757731382
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 17.39 + %8 KDV = 18.9 TL
Kltr TV fiyat 15.12 TL

 

 

İngilizce\'nin üniversitelere girişte ve üniversite öğrenimi sırasında taşıdığı önem bilinmektedir. Ne var ki İngilizce öğretiminde bilimsel yöntemin ve araçların kullanıldığı söylenemez. İngilizce Yeterlik: Proficiency in English bu boşluğu doldurmayı amaçlamaktadır.
Uzun ve titiz bir çalışmanın ürünü olan bu kitabın özellikle Doçentlik İngilizce Sınavlarında bazı üniversitelerde uygulanan yeterlilik sınavlarında ve ÖSS İngilizce Sınavlarında yararlı olacağını umuyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığının Yayımlar Genel Müdürlüğü\'nün 29.6.l982 gün ve 660.05474 sayılı yazılarıyla ilgililere tavsiyesi uygun görülen bu kitabın Baskıları hızla tükenmiş ve yazarlara iletilen eleştiriler dikkate alınarak yeni Baskıları hazırlanmıştır.
Kitap yayınlandığı tarihten bu güne kadar 30 Baskı yaparak erişilmesi güç bir rekor kırmıştır. Bu kitap, İngilizce öğrenen herkesin yararlanabileceği kaynak kitap niteliğindedir.
Dilbilgisi açıklamalarının Türkçe olması kitabın anlaşılmasını kolaylaştırmakta ve kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyenlerin önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır.
Alıştırmaların ve testlerin cevapları ayrı bir kitap halinde bulunmaktadır.

(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald