İnsanın Pin Kodu / Doğum Tarihinizin Kutsal Matematiği

Yayınevi : Klan Yayınevi
Yazar : Richard Higgins - Douglas Forbes
Çevirmen :Cem Şen
Kategori : Fal-Rüya Tabirleri-Astroloji
Basım tarihi:Mayıs 2005 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :232
Kağıt:İthal kağıt
Ebat:13.5x21
ISBN:9789756388495
Dil : Türkçe

 

Satışa çıkınca haberim olsun.

 

'Kaderin Şifresi çözüldü! '
-Posta Gazetesi
'İnsanın Pin Kodu� nun inanılmaz doğruluğu ve kesinliği, insanı, dünyada çözülemeyen yalnızca birkaç sır kaldığına inandırıyor.'
- Psikiyatr Dr. Leif Brauteseth
Astrolojiden daha güçlü, nümerolojiden daha etkili yepyeni bir teknik... İnsanın Pin Kodu, doğum tarihimiz tarafından belirlenen kişiliğimizin analizini yapmak için geliştirilmiş bilimsel bir yöntemdir. İnsanın Pin Kodu, on sekiz yıl boyunca süren ve on binlerce insan üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda Douglas Forbes tarafından yaratılmıştır.
Elinizdeki kitap yardımıyla. İnsanın Pin Kodu� nun nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz. Kendi kendinize yalnızca içinizdeki gerçek gizil gücü keşfetmekle kalmayacak aynı zamanda da bu gizil gücü sınırlayan karakterinizi nasıl tanıyıp, onu bu gizil gücünüzü güçlendirecek şekilde nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz.
İnsanın Pin Kodu, kişinin karakterini belirlemek ve onun yaşam yolculuğu sırasında diğer insanlara nasıl karşılık verdiğini belirlememizi sağlayan bir sistemdir. Kişiyi kesin ve belirgin bir biçimde programlayan doğum tarihinin Kutsal Geometrisi üzerine dayanmaktadır.
Her birimizin programında, çevremize farklı şekillerde tepki verme olasılığı bulunmakta ve bu olasılıklar da bizi eşsiz birer bireye dönüştürmektedir. Pin Kodlarımızın her bir hanesinde on tane 'aktif' on tane de 'reaktif' özellik bulunmaktadır. Bu özellikler tıpkı, kişiliğimizin malzeme deposu gibidirler. Elimizde ne tür araçların bulunduğunu anlayarak, kişiliğimizin nasıl işlediğini anlayabilir ve bu sayede de yaşamımızdaki seçimlerimiz konusunda çok daha başarılı olabiliriz.
Bütün bu özellikleri, İnsanın Pin Kodu� nu, 'kendini tanımak' için mükemmel bir araca dönüştürmektedir.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı