Cep

Yayınevi : Altın Kitaplar
Yazar : Stephen King
Çevirmen :Canan Kim
Kategori : Psikolojik-Toplumsal Roman
Basım tarihi:Haziran 2006 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :432
Kağıt:2. Hamur
Ebat:14x20
ISBN:9789752107335
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 21.16 + %8 KDV = 23 TL
Kültür TV fiyatı 18.40 TL

 

 

Eğer günün birinde birisi cep telefonu ile dünyanın sonunu getirecek bir sinyal gönderse başımıza neler geleceğini biliyor muyuz? King, güncel bir konuyu ele alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
Hızlı bir tempoyla başlayan roman son sayfasına dek okuyucuyu soluksuz bırakıyor. Stephen King yeni romanında son yıllarda tüm dünyada bir salgın haline gelen cep telefonu gibi güncel bir konuyu ele alıyor ve bunu hızlı tempolu, kan gölüne dönüşen bir kitle katliamı kurgusuna dönüştürüyor. King'in inanılmaz düş gücü yine okuyucuları büyüleyecek.
Bir çizgi roman yazarı, şaşkın bir çocuk ve kedisiyle birlikte yaşayan bir adamın ortak noktaları nedir? Bu üç kişi cep telefonu kullanmadıkları için insanlığı yok eden korkunç bir yazgının kurbanı olmadıklarını modern çağın frekans denilen illetinden etkilenmediklerine inanıyorlar.
Gerilim romanı sevenlerin kesinlikle okumaları gereken bir eser olan 'Cep' her ne kadar korku romanı olsa da King severler için tam bir tatil kitabı!
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

yağmur türksoy
29-07-2009
konusu olarak çok ilginç gözükse de "mahşer" kitabını andıyor tabii belli başlı farklılıklar var ama yitip giden bir dünya, ayakta kalmaya çalışan bir grup insan.Bu kitabını çok da başarılı bulmuyorum açıkcası

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı