Kltr TV | BBC Active Kids English Zone (13 Fasikül - 13 DVD) | Kitap detaylar

 

BBC Active Kids English Zone (13 Fasikül - 13 DVD)

Yaynevi : Boyut Yayın Grubu
Yazar : Kolektif
Kategori : Dil Eğitimi
Kapak : Karton
Sayfa says :324
Kat:2. Hamur
ISBN:9771308189018
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 230.00 + %8 KDV = 250 TL
Kltr TV fiyat 200.00 TL

 

 

Çocuklar için BBC'den dünyanın en eğlenceli İngilizce kursu...
Boyut Yayıncılığın dev atılımı BBC Active İngilizce dil eğitim ürünleri artık Türkiye'de! Bu ürünlerden ilki "The Kids English Zone" okul öncesi ve başlangıç seviyesindeki çocuklar için yayınlandı.
Farklı yayıncılar ve distribütörler ile yapılan lisans anlaşmalarıyla tüm dünyada dil eğitiminde güvenilir bir marka olan BBC Active İngilizce dil eğitim ürünlerinden "The Kids English Zone" ile 40'dan fazla ülkenin çocukları İngilizce öğreniyor.
BBC nin geliştirmiş olduğu "The Kids English Zone", okul öncesi ve ilköğretimin ilk yıllarındaki İngilizce öğreniminin başlangıcı için neşeli bir olanak sunuyor.
Her biri 48 sayfadan oluşan 13 adet çalışma kitabı ve 25 dakikalık 13 adet DVD'den oluşan program Cambridge ESOL Young Learners müfredatına uygun olarak hazırlanarak günlük konuşma İngilizcesi kelime ve kalıpları sunan eğlenceli diyaloglar ile öğrenme olanağı sunmaktadır.
İngilizce öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Harry ve Simon sevimli ve komik skeçler ile çocuklara günlük hayatın dil kullanım kalıplarını öğretirken, çizgi karakterler öğretilenleri tekrarlama olanağı veriyor.
Çocuklar İngilizce şarkılar söyleyerek eğleniyor; kitaplardaki alıştırmaları yaparken aynı zamanda gerçek dünyadan hayvanlar, bitkiler, eşyalar, taşıtlar ve dünya çocukları ile tanışıyorlar.
"The Kids English Zone" çocukların alıştırmalar yaparak, dil gelişimini destekleyen oyunlar oynayarak, el beceri aktiviteleri ile İngilizce öğrenimini eğlenceli kılmak amacıyla tasarlanmıştır. Kitaplar tek başına öğretici olabileceği gibi, program DVDleri ile birlikte çalışıldığında daha etkin sonuç vermektedir. Kitaplar sayesinde çocuklar kelime ve dil bilgilerini, yazım becerilerini geliştirecek; kesme - yapıştırma aktiviteleri ve arkadaşları ile oynayabilecekleri süper eğlenceli masa oyunları ile İngilizce'yi severek öğrenecekler.
125 saatlik eğitim...
Çocukların gündelik dile dayalı konuşma yapıları ve sözcük becerilerini geliştirmesini hedefleyen programın tamamı 125 saatlik bir eğitim öngörmektedir.
Çalışma kitaplarında ebeveyn ve öğretmenlere yönelik rehber ve alıştırmaların cevap anahtarlarının da bulunduğu sayfalar bulunmaktadır. Ayrıca her kitabın arkasında DVD'lerdeki söz düzeninin tamamının yazılı metni yer almaktadır. DVD'ler izlenirken diyaloglar ayrıca buradan takip edilebilir. Ayrıca 7 yaş sonrası çocuklar için DVD'lerin menüsündeki alt yazı seçeneğini kullanabilirsiniz.
Her çalışma kitabında birbirinden renkli bölümler
Learn - Öğreniyorum
Her çalışma kitabında ana başlığın kapsamına giren kelimeler ve dil yapılarını öğreten resimli alıştırmalar.
Do - Pratik Yapıyorum
Her çalışma kitabında "Learn" sayfalarında anlatılanlara paralel, pratik yaptırma amaçlı alıştırmalar, sorular, aktiviteler.
Make - Yapıyorum
Çalışma kitabının içerdiği konu ile ilişkili, dil eğitimini destekleyen kesme-yapıştırma çalışmaları.
Song - Şarkı Söylüyorum
Kids English Zone programının DVD'lerinde seslendirilen şarkıların sözleri her kitabın "song" sayfasında.
Games - Oyun Oynuyorum
Çalışma kitaplarında hem öğretilenleri pekiştirmek için hazırlanmış, hem de çocukların arkadaşları ile oynayıp eğlenebilecekleri dil kullanım gelişirici İngilizce oyunlar.
I Know This - Tekrar Ediyorum
Öğretilenleri tekrar etmek, gözden geçirmek amacı ile hazırlanmış sorular, alıştırmalar.
My Pages - Benim Sayfalarım
Çocukların öğrendiklerini kendi yaşamlarına aktardıkları sayfalar.
Dictionary - Kelimelerim
Her çalışma kitabında öğretilen kelimelerin resimleri ile yinelendiği sözlük sayfaları.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald