Silahşor - Kara Kule 1 kitabını 29 kişi satın aldı!

Silahşor - Kara Kule 1

Yayınevi : Altın Kitaplar
Yazar : Stephen King
Çevirmen :Gönül Suveren - Oya Alpar
Kategori : Macera-Gerilim-Polisiye
Basım tarihi:Haziran 2005 / 5. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :270
Kağıt:3. Hamur
Ebat:14x20
ISBN:9789754051513
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 13.80 + %8 KDV = 15 TL
Kültür TV fiyatı 12.00 TL

 

 

Silahşor (Kara Kule I) Stephen King'in Kara Kule serisinin yeniden gözden geçirilmiş ilk kitabıdır.
Gizemli kahraman son Silahşor Gilead'lı Roland tek başına büyüleyici bir iyilik ve kötülük yolculuğuna çıkar. Siyahlı Adam'ı ararken Alice adında çekici bir kadın ve Jake adında New york'lu bir çocukla arkadaşlık etmeye başlar. Ama bizimkini yansıtan kendi iç dünyasında aslında olukça yalnız ve mutsuz bir tiptir. Kara Kule, diğer adıyla silahşor, Roland'ın gerçek kimliği ve ilgi çekici karakterini keşfedebileceğiniz, baş döndürücü hayali görüntüler ve karakterlerle bezeli inanılmaz bir roman. Büyük usta Stephen King'in korku, hayal ve gerçeği harmanladığı Kara Kule, onu yazarlığın zirvesine çıkardı.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

fahri kaşlı
26-08-2009
7 ciltlik kitap serisinin ilk kitabı... Stephen King'e alışık değilseniz başlarda bu da ne diyebilirsiniz ama okudukça okumak isteyeceğiniz bir seri. Eğer Tolkien'in tazını beğeniyorsanız başlamanızı tavsiye ederim. Zaten yazar da O'ndan etkilendiğini belirtir önsözünde..

Mustafa Coşkun
17-09-2009
"Bunun nesi güzel?" diyebilirsiniz. Şayet ikinci ve üçüncü kitabı okuduğunuzda anlayacaksınız ki ilk kitap harikaymış. Ve serinin temelini oluşturuyormuş. Kara Kule her okurun okuması gereken bir seri ve bunun başlangıcı Gillead'lı Roland:D

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı