Kemiklerin Haritası

Yayınevi : April Yayıncılık
Yazar : James Rollins
Çevirmen :Baysan Bayar
Kategori : Roman
Basım tarihi:2005 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :439
Kağıt:-
Ebat:15x21
ISBN:975-6006-01-3
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 16.56 + %8 KDV = 18 TL
Kültür TV fiyatı 14.40 TL

 

 

"Esrarengiz, efsanevi bir obje, Vatikan'lı casuslar ve yüzyıllardır varlığını sürdürmüş bir konsey. Size tanıdık geldi mi bunlar? Dan Brown hayranları, Rollins'in de bağımlısı olacaklar."
- Publishers Weekly-
"Da Vinci Şifresi'ni okuyup da beğenenler kesinlikle Kemiklerin Haritası'nı okumak isteyecekler, ancak Dan Brown'ın eserini eleştirenler bile Rollins'in eserine hayran kalabilirler."
- Book List-

Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam, Köln Katedrali'nde gece yarısı ayinini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığından 3 Bilge Adam'ın kemiklerine çalarlar. Bu olayı araştırmakla görevli Grayson Pierce, uluslararası bir güvenlik birimi SIGMA'da görevlidir. Kahramanımız, peşine taktığı ve zamanla ilgi duymaya başladığı İtalyan dedektif Rachel Verona ve onun Vatikan'da görevli dayısı Monsenyör Vigor ile birlikte kendini Roma'da bulur. Olayın sorumluluğunu, varlığını Katolik Kilisesi'nde sürdüren ve kökleri ortaçağa dayanan Ejder Konseyi adında bir grup üstlenmiştir. Katedraldeki paha biçilemez hazinelerin yerine sadece Bilge Adamlar'ın kemiklerini çalan Ejder Konseyi sizce neyin peşinde?

Publishers Weekly tarafından 2005' in en başarılı 5 kitabından biri olarak gösterilen 'Kemiklerin Haritası' toplam 5 eserden oluşan "Sigma Gücü" serisinin ilki. Hz. İsa' nın gelişini önceden gören 3 Bilge Adam' ın asırlık sırlarıyla başlayan macera eski dünyanın 7 harikası üzerinde şekillenecek akıl almaz bir komployu okuyuculara yaşatıyor.
Şaşırtıcı serüvenlerin çok satan ustası James Rollins, uzun yıllar süren araştırmalarını akıcı kalemiyle birleştiriyor ve okuyucuyu ölümcül bulmacalarla dolu kıtalararası bir takibe sürüklüyor...

3 Bilge Adam, 7 Dünya Harikası, Tek Senaryo
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı