ÖSS`de Değişmeyen Matematik Soruları ve Çözümleri

Yayınevi : Altın Nokta Basım Yayın
Yazar : Teslim Özdemir
Kategori : Hazırlık Kitapları
Basım tarihi:2008 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :440
Kağıt:1. Hamur
Ebat:19,5x27,5
ISBN:9789759328771
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 16.56 + %8 KDV = 18 TL
Kültür TV fiyatı 14.40 TL

 

 

Kitabımız ÖSS'DE DEĞİŞMEYEN MATEMATİK SORULARINI Konularına göre bir araya getirerek ÖSS'DE EN ÇOK ÇIKAN SORULARI çözümleriyle birlikte vermektedir.
1966'dan 2008 yılına kadar ÜSS, ÖSS ve ÖYS'de çıkmış I. ve II. KADEME tüm matematik sorularını ve çözümlerini bulacaksınız. Sorular önce konularına sonra da kendi içlerinde yıllara bakılmaksızın alt konulara ayrılarak hazırlanmış ve ayrıntılı olarak çözülmüştür. Titiz bir çalışma sonucu ortaya çıkan bu eseri sınava hazırlanan her öğrenci mutlaka çözmelidir. Sınav sonucunu doğrudan etkileyeceğine inandığımız eserimizde: Konuyla ilgili ilk soruları çözen öğrencilerimiz diğer soruları sıkıntı çekmeden çözebilecektir. Pratik çözüm yoları ve soru tipleri çözümleri daha da kolaylaştıracaktır.
Test olarak 1996'da başlayan ÖSS serüvenimizde matematik dersinin ne büyük bir önem arz ettiği herkesçe malum. Hatta bazen bu derdi gözümüzde o kadar büyütürüz ki, altında kalıp ezileceğimizi zannederiz. İşte profesyonel bir yaklaşımla hazırlanan elinizdeki bu kitabımızla matematik konularının içinde boğulmadan, bilmemiz gerektiği kadar öğretmeyi hedefledik. Sahasında ilk eser olan bu kitabimiz ÖSS'de Çıkmış Matematik I-II sorularının yıllara göre bir sıralaması değil de, değişmeyen sorular alt alta getirilerek sıralama yapılmıştır. Bu anlayışla geçmişe bakıp geleceği görme ve banko soruları tespit etme imkanı sağlamış oluyoruz. Böyle bir esere sahip olan öğrenci neye, hangi soru ve konuya ne kadar vakit ayıracağını bilecek, hedefe daha net ve kestirmeden gitmenin yolunu bularak hedefi tam on ikiden vuracaktır. Öğrencilerimiz için ciddi bir kaynak niteliğinde olan eserimiz, matematik öğretmenlerimiz için de iyi bir arşiv olacaktır. Çalışmalarında ufak bir katkımın dahi olmasından mutluluk duyacağım bütün öğrencilerimize ÖSS yolunda sonsuz başarılar diliyorum. Pratik çözüm yoları ve soru tipleri çözümleri daha da kolaylaştıracaktır. Kitabımızı incelediğinizde, bir konudan sorulmuş çeşitli yıllardaki soruları yan yana göreceksiniz. Bu sorular sizleri düşünmeye zorlayacaktır. Çünkü bir konunun içeriğindeki her hangi bir bilginin farklı yollarla farklı zamanlarda da sorulmuş olduğu görülür. Bu da sizleri daha bilinçli çalışmaya zorlar.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı