Adımlar 3

Yayınevi : Nüve Kültür Merkezi
Yazar : Ayşegül Erdoğ
Kategori : Deneme
Basım tarihi:2005 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :168
Kağıt:-
Ebat:13,5x19,5
ISBN:975-98028-6-4
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 4.60 + %8 KDV = 5 TL
Kültür TV fiyatı 4.00 TL

 

 

"....Biliyorum ki ancak Sen var olduğun için varım. Eğer Sen olmasan ben olmazdım. Biliyorum ki Sen dilediğin için dilemekteyim. Eğer Sen dilemesen ben dileyemezdim.... Herkes kendini var etme peşinde koşarken dünya hayatına da böylece katlanırken nasıl yokluğu isteyecekler? Yokluğun dayanılmaz boşluğuna nasıl katlanılır? Ancak Seni severek ve sevmek sebebiyle..."

"....Hani bir gün kış ayazında baharı yaşatmıştın ya hani kuşları pencereme müjde için yollamış binlerce güzel eserinin arkasında saklanmıştın ya işte o gün vefanı bildirdin. Bildiğim en kesin bilgilerden biri asla vefana ulaşılamaz olduğudur..."

...Yaşam yaşarken kılçıklandığımız kılçıklarımızdan kurtulma fırsatı. Bu fırsatı değerlendirmek biraz daha temizlenmek için ömrümüzü bereketli olarak istiyoruz...Kendi değerimizle Senin değerini örtmeyelim. Seninle aramızda uzaklığa sebep olacak nice perdeler var etmeyelim. Seni idrak etmenin zorluğu yanı sıra kalbimizin heva ve heveslere meyletmesinin kolaylığı bizi Senden ayrı düşürdü..."
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı