Mutluluk

Yayınevi : Epsilon Yayınevi
Yazar : Judith Mcnaught
Kategori : Roman
Basım tarihi:2009 / 2. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :575
Kağıt:2. Hamur
Ebat:13.5x21
ISBN:9789753316958
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 23.00 + %8 KDV = 25 TL
Kültür TV fiyatı 20.00 TL

 

 

Sosyeteye takdim edilmek üzere Londra'ya gelen ve kumarbaz olduğu söylenen lan Thornton'ın büyüsüne kapılarak kendini onun kollarında bulan Elİzabeth Cameron, dedikodular yüzünden acımasızca dışlanarak kötü bir duruma düşmüş, adı lekelenmiştir. Üvey ağabeyi Robert, onun onurunu korumak için düelloya davet ettiği lan'ı yaralayarak kayıplara karışınca, anne babası olmayan genç kız yapayalnız kalır. Skandaldan sonraki iki yıl boyunca, Londra dışındaki bakıma muhtaç malikânesini ayakta tutabilmek için, son derece kısıtlı koşullarda mücadele veren Elizabeth'e parasal destek sağlamak istemeyen cimri amcam, onu evlenmeye zorlamaktadır. Sonunda genç kızı adeta bir meta gibi açık artırmayla pazarlayarak en fazla para veren soyluyla evlendirmeye karar verir. Daha önce yeğeniyle evlenme talebinde bulunmuş olan lordlara mektup yazar. Çoğundan cevap bile gelmez. Sadece üç kişi genç kızı bir hafta misafir ederek durum değerlendirmesi yapmaya razı olur, Bunlardan biri de lan Thornton'dır.
Ancak Elizabeth genç adamın av küsküne gittiğinde hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Thornton'la aralarındaki aşk kıvılcımı aleve dönüştüğü halde, yanlış anlamalar yüzünden birbirlerini incitip yaralamak zorunda kalırlar.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

sibel ünal
10-12-2009
gercekten süper bir kitap 3 günde okudum nasıl bittiğini anlamadım bile judith mcnauth'un tüm kitapları birbirinden güzel (aşk romanı sevenler için)

zehra zehra
01-03-2010
romantik kitaplardan hoşlananlar için vazgeçilmez kitapları var ben 4 günde 3 kitabını okudum inanılmaz sarıyo insanı elimden bırakmak istemedim bi an önce sonunu okumak istiyorum ama bi yandanda bitmesini hiç istemiyorum...

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı