Kltr TV | Vajinismus `un Üstesinden Gelmek | Kitap detaylar

 

Vajinismus `un Üstesinden Gelmek

Yaynevi : CTE Yayınları
Yazar : A. Cem Keçe
Kategori : Cinsellik
Basm tarihi:Nisan 2008 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :612
Kat:-
Ebat:16.5X24
ISBN:ISBN YOK
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 18.40 + %8 KDV = 20 TL
Kltr TV fiyat 16.00 TL

 

 

Cinsel Terapide Dr. Keçe Modeli'ne göre tedavi yaklaşımlarını anlatan Vajinismus'un Üstesinden Gelmek; vajinismus sorunu yaşayan kadınların eşleriyle birlikte sorunun üstesinden nasıl gelebileceklerine odaklanmış bir rehber kitaptır, büyük bir bilgelikle ve empatiyle yazılmış bir başucu eseridir, herkesin anlayabileceği bir üslupta yazılmış bir cinsel tedavi kitabıdır. Özellikle 'normal yapıdaki kızlık zarı ideal şartlar altında ilk cinsel ilişki deneyiminde ve sonrasında; kanamaz, yırtılmaz, delinmez, patlamaz, ağrı ve acı yapmaz' iddiasının işe yararlılığını kanıtlayan tavsiyeler ve vaka örnekleriyle doludur.
Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı ve Edebi Cinsellik kitaplarının da yazarı, Cinsel Tıp Enstitüsü Genel Başkanı, evlilik terapisti, ülke çapında büyük üne sahip ve bir cinsellik otoritesi olan Cinsel Terapist Dr. A.Cem Keçe; bu kitapta vajinismusun psikodinamiğini ve cinsel terapisinin bütün boyutlarını işlemektedir.
Alanında ilk olma özelliğini taşıyan ve mutlaka okunması gereken bir başyapıt olan bu kitap; başta vajinismus sorununu yaşayan çiftler, vajinismus olmaktan endişe duyan genç kızlar, çocuklarının vajinismus olmaması için neler yapılması gerektiğini öğrenmek isteyen ebeveynler olmak üzere; cinsel terapistlere, cinsel danışmanlara, medya mensuplarına ve konuyla ilgilenen herkese sesleniyor.
Arka Kapak'tan
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald