Kiralık Adam kitabını 96 kişi satın aldı!

Kiralık Adam

Yayınevi : Alfa Basım Yayım
Yazar : Yazgülü Aldoğan
Kategori : Roman
Basım tarihi:Ekim 2009 / 25. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :248
Kağıt:İthal kağıt
Ebat:13.5X19.5
ISBN:9786051060859
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 11.50 + %8 KDV = 12.5 TL
Kültür TV fiyatı 10.00 TL

 

 

"Bir kadınla erkeğin birbirini anlaması, birbirini istemesi, birbiriyle anlaşması, birbirlerini çok seviyor olsalar bile neden bu kadar zor?" diye düşündü Hayal. Evet, Uğur'u seviyordu, onunla sevişmekten zevk alıyordu ama niye her sevişmelerinde sorun çıkıyordu? Birbirlerini bu kadar sever ve vazgeçemezken neden yatakta da, hayatta da an İtişilmiyorlardı? Uğur ve Hayal mi anlaşamıyordu, yoksa ta başından beri Adem'le Havva da mı anlaşamamıştı?
Güçlü, başarılı ve çekici iş kadını Hayal, tutkuyla âşık olduğu genç, duyarlı, yakışıklı sevgilisi Uğur'u cinsel terapi yaptığı kadın hastalarıyla ne kadar paylaşabilecek? İkisinin de vazgeçemediği bu büyük aşkın öyküsünü bir solukta okuyacaksınız.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

SUAT TÜRÜDÜ
03-09-2009
İlk kitap...uçta dolanan karakterler.... Ağırlıklı olarak okuduğum araştırma-inceleme,psikoloji,sosyoloji,tarih kitaplarının arasına birkaç roman sıkıştırdım.İlk okuduğum ise bu romandı.Evet....Diğer yorumcuların söylediği gibi çok sürükleyici bir roman.Finali sürprizlerle dolu.Bir başka deyişle gerek konusu gerekse karakterlerin nerdeyse tamamı sıradan değil.Bu boyutta baktığımızda toplumdaki çok az kişinin kendisini bulabileceği bir roman.Önceden zengin erkek/fakir kız rolleri oynanırdı.Burada ise tam tersi.Göreceli olarak sosyo_ekonomik düzeyi oldukça yüksek,ekonomik özgürlüğe sahip,tuttuğunu koparan**feministlerin içinin cız edebileceği, görünürde güçlü bir kadın** birinin bireysel/toplumsal yolculuğu,sorgulamaları.... Kişisel olarak bana hoşça bir vakit geçirtti.Ama edebi/üslup/dil açısından zengin/farklı bulmadım

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı