Kltr TV | Kekeme Çocuklar Korosu | Kitap detaylar

 

Kekeme Çocuklar Korosu

Yaynevi : Profil Yayıncılık
Yazar : Tarık Tufan
Kategori : Çocuk Kitapları
Basm tarihi:Mayıs 2009 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :136
Kat:-
Ebat:13.5x21
ISBN:9789759960513
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 6.90 + %8 KDV = 7.5 TL
Kltr TV fiyat 6.00 TL

 

 

"Modern yaşam ölümü unutturur" der Ahmet Hamdi Tanpınar. Bu söz herhalde en çok 1980 sonrası kuşak için geçerli. Sadece ölümü unuttursa iyi, tüm değerleri de yapboz haline getirdi.
Popüler kültürün hızlı yayılışı ve modern yaşam tasarımları birçok hayatı ve duyarlılığı kapitalizmin çöp kutularına yuvarladı. Artık neredeyse hemen her şeyin bir "bedeli" ya da "fiyatı" vardı. Bu hızlı yaşamda kendini içlerine hapsedenler İslamcı söylemin tarafında yer alanlardı.
Elinizdeki kitap 1990-2000 yılları arasında İslamcılık söyleminin bir tarafında yer tutmuş kuşağın içinde biriktirdiklerini "dikkafalı" bir söylemle dışavurumu; bu koronun çocuklarına ulşabilmiş, kimi zaman bağıra çağıra, kimi zaman da dudak ucuyla söylediklerini anlayan kitlenin kitabıdır.
Kekeme Çocuklar Korosu içinde barındırdığı insanlar ve onların öyküleriyle kocaman bir duygu dünyasına karşılık geliyor.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

yusuf yılmaz
01-10-2009
o kadar içten o kadar samimi o kadar hayatın içinden bir kitap ki okudukça lezzet alıyorsunuz. tüm kitap severlere okumalarını öneririm. 3 kez okudum fırsatım olursa dördüncüye de başlamayı düşünüyorum.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald