Psikopat

Yayınevi : Koridor Yayıncılık
Yazar : Tami Hoag
Çevirmen :Ender Nail
Kategori : Roman
Basım tarihi:Eylül 2006 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :470
Kağıt:-
Ebat:13.5x21
ISBN:9799944983111
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 15.64 + %8 KDV = 17 TL
Kültür TV fiyatı 13.60 TL

 

 

"OKURU MERAK İÇİNDE BIRAKMAYI EN İYİ BİLENLERDEN" PEOPLE
"ZAMANIMIZIN EN İYİ GERİLİM YAZARI" CHICAGO TRIBUNE
"POLİSİYE ROMANLARIN KRALİÇESİ" NEW YORK POST
New York Times�ın çok satan yazarı Tami Hoag asla unutamayacağınız, dehşet dolu cinayetlerin işlendiği evde başlayan yeni romanında sizi bir kez daha derinden sarsacak. Çünkü amansız iki dedektifin yaptığı araştırmalar kısa zamanda tam bir insan avına dönüşür ve neticesinde de insan kötülüğünün hangi sınırlara varabileceği bir kez daha gözler önüne serilir.
Bunlar öylesine vahşi öylesine korkunç cinayetlerdi ki en soğukkanlı cinayet masası dedektiflerinin dahi yaşamlarını tepeden tırnağa etkilemişti. Haas ailesinin vahşice katledilmesi tüm toplumu derinden sarsmıştı ama herkes kısa zamanda bu cinayetleri işleyenin Karl Dahl olduğunda hemfikir olmuştu. Sadece Yargıç Carey Moore kamuoyunun bu genel yargısını paylaşmıyor gibi gözüküyordu. Bunun sonucunda da kendisini büyük bir tehlikenin tam göbeğinde bulmuştu.
Artık kaybedecek bir saniye bile yoktur. Dedektifler kimsenin göründüğü gibi olmadığı, herkesin masumiyetini çok önceden yitirdiğinin ortaya çıktığı bu karanlık yolda, el yordamıyla da olsa ilerlemeye koyulurlar.
TAMI HOAG'IN romanları ilk kitabının basıldığı 1988 yılından beri düzenli olarak çok satanlar listesinde yer almaktadır.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı