Küçük Oteller Kitabı 2009 - The Little Hotel Book kitabını 17 kişi satın aldı!

Küçük Oteller Kitabı 2009 - The Little Hotel Book

Yayınevi : Boyut Yayın Grubu
Yazar : Müjde Tönbekici - Mutlu Tönbekici
Kategori : Turistik Bölgeler
Basım tarihi:Nisan 2009 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :340
Kağıt:İthal kağıt
Ebat:19x19
ISBN:9789752306226
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 18.31 + %8 KDV = 19.9 TL
Kültür TV fiyatı 15.92 TL

 

 

1998'den beri her yıl yenilenen baskısı ile çok satanların en başında yer alan, Türkiye'de en çok satan tatil rehberi, gezginlerin vazgeçemediği Küçük Oteller Kitabı, yine beş yıldızlı tatillerden hoşlanmayanlar için güncellenmiş 2009 baskısı ile çok yakında piyasada. Beklemeyin, siparişinizi erkenden verin!
Türkiye'nin dört bir yanından sıra dışı, özgün ve birbirinden güzel küçük otellerini tanıttığı kitabın 11. baskısında tüm otel bilgileri güncellendi ve yeni eklemeler yapıldı.
Belirli bir kalite ve konfor düzeyinde ama mütevazi, mimari ve dekorasyonda farklı, temizlik unsurundan taviz verilmeden seçildi bu 300'e yakın küçük otel. Bazen hoş bir anı, bazen otel sahibi ile yapılan sıcak sohbet, bazen güzel bir bahçe, bazen doğa, etkili oldu bu kitapta yer almalarında...Bu kitapta resmi makamların ve otelcilerin kendilerine koydukları isimler; motel, pansiyon, butik, eksklusiv, hip, vip... dikkate alınmıyor, bu kitapta olan otellerin en önemli ortak noktası küçük olmaları. Burada olmak için küçük olmak yeterlidir...
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı