Konaklama Evleri 2009

Yayınevi : Grup Yayıncılık
Yazar : Sinani Yıldırım
Kategori : Gezi Kitapları
Basım tarihi:Haziran 2009 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :288
Kağıt:2. Hamur
ISBN:9789750178030
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 14.63 + %8 KDV = 15.9 TL
Kültür TV fiyatı 12.72 TL

 

 

Tatilini unutulmaz kılmak isteyenler!...
'BUTİK OTELLER KİTABI 2009'un yaratıcısı Grup Yayıncılık'tan okurlarına bağımlılık yaratacak yepyeni bir kitap daha... 'KONAKLAMA EVLERİ 2009' Dünya turizm destinasyonlarında birincilik sırasına oturan ülkemizin gizli kalmış cennetlerini mi arıyorsunuz?. Ekolojik anlamda sağlıklı bir tatil geçirmek mi istiyorsunuz?. Bunun yanında Selçuklu, Osmanlı mimarisi tarzında yapılan bir mekanda mı konaklamak istiyorsunuz?. İşte sizlere bir başucu kitabı. Hem cebinize ve hem ruhunuza hitap eden, aileler tarafından işletilen onlarca tatil seçeneğini bir arada bulacağınız Grup Yayıncılık tarafından hazırlanan 'Konaklama Evleri 2009'...
Tatili; yeme-içme ötesine taşımak isteyen, sadelikten yana fakat maceraperest ruhluları da unutmadık... Gerçek anlamda tatil cenneti diyebileceğiniz; sıcak, samimi, mütevazi fakat bir o kadar da konforlu işletmeler bu kitapta toplandı. Kitaptaki işletmeler, her ne kadar sınırlı yatak sayısına sahiplerse de, sundukları hizmet ile sizleri en ekonomik şekilde stresten arındıracak kapasiteye sahip.
'Konaklama Evleri 2009', sizlere farklı iklimlerde özgürce hareket edebileceğiniz, sürprizlere açık, yöre halkının konukseverliğini iliklerinizde hissedeceğiniz alternatifler sunuyor.
Bu kitabı oluştururken, okurlarımız için güvenilir bir rehber, keyifli bir tatil arkadaşı olmak amacıyla yola çıktık. Maceralarınızda her zaman yanınızda olmak, bizim için mutluluk. Önerileriniz fikirleriniz şikayetleriniz daha mükemmelleşme idealimizde de bize rehber olacaktır
Türkiye'nin en sıcak, samimi, mütevazı, otel hizmeti veren aile işletmelerini sizin için tek bir kitapta topluyoruz. Misafir evi olarak da anılan konaklama evleri, büyük ve yıldızlı otellerde kalmak yerine küçük, aynı zamanda ekonomik yerlerde tatil yapmak isteyenlerin, biraz da özgürlüğüne düşkünlerin tercih edeceği bir kitap.
Bu kitabımızda 5-15 odalı özel ve özgün yaratılmış mekanlar adresler; oteller, bungalov, pansiyonlar, dağ ve yayla evleri, hosteller ve konuk evleri yer alacak.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı