Kltr TV | KPDS Deneme Sınavları | Kitap detaylar

 

KPDS Deneme Sınavları

Yaynevi : Pelikan Yayınları
Yazar : M. Fatih Adıgüzel
Kategori : Yardımcı Ders Kitapları
Basm tarihi:2009 / 2. Bask
Kapak : Karton
Kat:2. Hamur
Ebat:16x24
ISBN:9944-119-17-2
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 29.81 + %8 KDV = 32.4 TL
Kltr TV fiyat 25.92 TL

 

 

Dil dünyayı anlatmak içindir.
Bu kitap KPDS sınavlarındaki dilbilgisi ve sözcük seviyesi göz önünde bulundurularak hayatın her alanında cümle ve cümle üstü bağlamlar sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Bu bağlam çeşitliliği okuyucuyu bilim, teknoloji, kültür ve siyaset alanlarında orijinal dil kullanımıyla buluşturacaktır. Tıpkı KPDS sorularında olduğu gibi. Bu eserdeki deneme sınavlarının dil ve içerik seviyesi KPDS sınavlarıyla örtüştüğü için, gerçek sınavda sözcük ve bağlam yabancılığı çekmeyeceksiniz.
Kitapta son KPDS sınavları formatında 15 özgün deneme sınavı bulunmaktadır. Her sınavın ardından bol ayrıntılı ve öğretici bir cevap anahtarı bulacaksınız. Bu bölümlerde yanlış yaptığınız sorularla ilgili her şeyi tüm çıplaklığıyla bulmanız ve seçeneklerde karşılaştığınız dilbilgisi ve sözcük eksikliğinizi gidermeniz hedeflenmiştir. Sorular ve parçalarda geçen sözcüklerin bu bölümde verilmesi sözlük karıştırma ihtiyacını en aza indirecek düzeydedir.
Unutmayınız, sınavlarda başarılı olmak için bol deneme sınavı çözmek ve öğrenme ihtiyaçlarınızı zamanında görmeniz gerekir.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald