İşinizi Yeniden Yaratın İş Hayatında Mükemmeli Yakalamak

Yayınevi : Boyner Yayınları
Yazar : Tom Peters
Kategori : İşletme-Pazarlama
Basım tarihi:Haziran 2005 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :346
Kağıt:2. Hamur
Ebat:20x26
ISBN:9789757004486
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 45.08 + %8 KDV = 49 TL
Kültür TV fiyatı 39.20 TL

 

 

Postmodern kuruluşların babası Tom Peters'ın son kitabı
Boyner Yayınları'ndan çıktı...
'İşinizi Yeniden Yaratın!'
Kişisel gelişim ve iş hayatı konusunda dünyanın en önemli kitaplarını Türkçe'ye kazandıran Boyner Yayınları, postmodern kuruluşların babası kabul edilen Tom Peters'in "İşinizi Yeniden Yaratın" adlı kitabını yayımladı. Görüşleriyle çoğu zaman olay yaratan Peters kitabında, 21. yüzyılda dünyanın nasıl değişeceğini, teknolojinin işimize nasıl yeni bir boyut kazandıracağını, göz ardı ettiğimiz yeni pazarları, iş dünyasının yeni değerlerini ve buna göre yenilenen insanın sahip olması gereken özellikleri anlatıyor.
Kitap, her seviyede çalışanlar, yöneticiler ve şirket sahipleri için, iş hayatının geleneksel yaklaşımlarından sıyrılan sıra dışı stratejiler ortaya koyuyor. Tom Peters, 'Kitapta, işinizi yeniden yaratmanız için sizi kışkırtmaya çalıştım. Olabildiğince ısrarcı bir tutum izledim. Evet, yazılanlar kesinlikle söylenecek son sözler değil. Ama kitabın zihninizi meşgul etmesini, belki de öfkelendirmesini umuyorum. Öyle ki, bir tepki gösterin...' diyor.
'İşinizi Yeniden Yaratın ', asıl metin ve kenar kolonlardan oluşan ilginç , rengarenk ve eğlenceli tasarımıyla dikkat çekiyor. Asıl metin konunun ana fikrini anlatırken, kenar kolonlar konuyla ilgili çeşitli örnekler sunuyor.
Orijinal adı 'Re-Imagine' olan kitap, Nilgün Miler tarafından Türkçe'ye çevrildi. 345 sayfa ,ciltli ve kuşe kağıda basılı olarak hazırlanan 'İşinizi Yeniden Yaratın', Beymen ve Boyner mağazalarının yanı sıra seçkin kitabevlerinden ve internet sitelerinden temin edilebiliyor.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı