Bozkırın Sırrı Türk Peygamber kitabını 81 kişi satın aldı!

Bozkırın Sırrı Türk Peygamber

Yayınevi : Profil Yayıncılık
Yazar : Ahmet Turgut
Kategori : Roman
Basım tarihi:Şubat 2010 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :440
Kağıt:İthal kağıt
ISBN:9789759962494
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 18.86 + %8 KDV = 20.5 TL
Kültür TV fiyatı 16.40 TL

 

 

Üç bin yıl önce Bozkırdaki yarı-göçerler henüz 'Türk' adıyla bilinmezken doğdular... Erkek: ‘Çadırı tutan ana direk' olması için 'Öktem' diye çağrıldı. ‘Yüz yirmi dört bin Peygamber'den biriydi o... İkizi; Müjdelenen‘Yoldaş'ın eşi ve ‘sırrın anası'ydı. Tarihçiler onu 'Aşena' diye andı... Ahmet Turgut'un kaleme aldığı 'Bozkırın Sırrı, Türk Peygamber' kayıtsız kalınamayacak bir roman.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

selim çetindağ
25-02-2010
ismine bakarak aldığım bir romandı. iki günde bitiverdi. gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, son 5-6 yılda okuduğum en sürükleyici romandı. aslında tarihi romanlardan pek hazzetmezdim ama heyecanlı bir hikaye olduğundan kendimi içinde buluverdim bir anda. başkarakterin peygamber olması, dahası orta asyalı bir türk olması çok enteresan geldi bana. sahi, Türk peygamber gerçekten oldu mu? tarihtekini bilmiyorum ama romandaki gayet gerçekçi geldi bana.

ahmet karadeniz
19-04-2010
kitabı çok beğendim. heyecan verici bir kitap. kiabın ayetlerle ilişkilendirilmesi hoşuma gitti. sıkılmadan ve elinizden düşürmeden okuyabileceğimiz nadide bir eser. herkese rahatlıkla tavsiye ederim. okunması gerken bir kitap.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı