Kltr TV | Bozkırın Sırrı Türk Peygamber | Kitap detaylar

Bozkırın Sırrı Türk Peygamber kitabn 81 kii satn ald!

Bozkırın Sırrı Türk Peygamber

Yaynevi : Profil Yayıncılık
Yazar : Ahmet Turgut
Kategori : Roman
Basm tarihi:Şubat 2010 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :440
Kat:İthal kağıt
ISBN:9789759962494
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 18.86 + %8 KDV = 20.5 TL
Kltr TV fiyat 16.40 TL

 

 

Üç bin yıl önce Bozkırdaki yarı-göçerler henüz 'Türk' adıyla bilinmezken doğdular... Erkek: ‘Çadırı tutan ana direk' olması için 'Öktem' diye çağrıldı. ‘Yüz yirmi dört bin Peygamber'den biriydi o... İkizi; Müjdelenen‘Yoldaş'ın eşi ve ‘sırrın anası'ydı. Tarihçiler onu 'Aşena' diye andı... Ahmet Turgut'un kaleme aldığı 'Bozkırın Sırrı, Türk Peygamber' kayıtsız kalınamayacak bir roman.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

selim çetindağ
25-02-2010
ismine bakarak aldığım bir romandı. iki günde bitiverdi. gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, son 5-6 yılda okuduğum en sürükleyici romandı. aslında tarihi romanlardan pek hazzetmezdim ama heyecanlı bir hikaye olduğundan kendimi içinde buluverdim bir anda. başkarakterin peygamber olması, dahası orta asyalı bir türk olması çok enteresan geldi bana. sahi, Türk peygamber gerçekten oldu mu? tarihtekini bilmiyorum ama romandaki gayet gerçekçi geldi bana.

ahmet karadeniz
19-04-2010
kitabı çok beğendim. heyecan verici bir kitap. kiabın ayetlerle ilişkilendirilmesi hoşuma gitti. sıkılmadan ve elinizden düşürmeden okuyabileceğimiz nadide bir eser. herkese rahatlıkla tavsiye ederim. okunması gerken bir kitap.

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald