Kltr TV | Türk Kızının Sofisi Selindrella İstanbul Usulü Külkedisi Masalı | Kitap detaylar

 

Türk Kızının Sofisi Selindrella İstanbul Usulü Külkedisi Masalı

Yaynevi : Artemis Yayınları
Yazar : Ekin Atalar
Kategori : Roman
Basm tarihi:Mart 2009 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :410
Kat:İthal kağıt
ISBN:9786054228805
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 17.48 + %8 KDV = 19 TL
Kltr TV fiyat 15.20 TL

 

 

Paçozluk geçici, rutin boğucu, aşk komşu, stil muhtemel olabilir! HAYATIN DAHA ÇOK SÜRPRİZİ VAR, ÇOOOK! Selinin hayatında her şey yolunda gidiyordu. Küçük bir evi, şirin bir köpeği ve neredeyse iyi giden bir ilişkisi vardı. Gerçi sevgilisinin annesi ondan nefret ediyordu ama olsun. Ayrıca uzun zamandır işsizdi. En yakın kız arkadaşının evlenmesine bir aydan az kalmıştı ve bütün angarya işler bizzat üstüne yıkılmıştı. Tamam, aslında hayatında iyi giden pek bir şey yoktu. Neyse ki köpeği Zıpzıp olaya müdahale edip evden kaçtı ve üst kata sığınıverdi. Komşu beyle tanıştıktan sonra Selinin hayatında yepyeni bir sayfa açıldı. Tabii bir de beş kapılı muhteşem bir gardırobun kapakları. Hayatında ilk kez her şeyin yolunda gittiğini farkettiğinde saatler henüz geceyarısını göstermiyordu ve bir anda, Selindrella'ya dönüşüverdi...
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar

selin uqala xDe
07-04-2010
bu kitabı ilk her hafta takip ettiğim dergide gördüm tam bir şoke oldum :D adımla kitap haaa diye düşündm birde melekler korusunn dizinde gördüm hemen almak istedim.adımda selin şansa bak. kitaba dün başladım gerçektende mükemmel bir kitap..zıp zıp da çok şeker :)) devamını gelmesini istiyorummm :D:D:D kesinlikle tavsiye ederim. galiba şu ana kadar takip ettiğim kitap 14 yaşında genç kızım ben 1,2,3, ve artık selindrellada oldu inş. 2. kitabıda çıkar :)

F Selin Yavuz
05-04-2010
Kitabı hem adımı kapsayan bi kitap olduğu için hem de konusu ilgili çektiği için aldım. Gerçekten çok güzel bir kitap. Devamınında gelmesini bekliyorum. İnşallah yazar bir ikinci kitap çıkarır devamı niteliğinde. Herkese tavsiye ediyorum :)

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald