On-Line Web Tasarım

Yayınevi : Boyut Yayın Grubu
Yazar : Komisyon
Kategori : İnternet
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :64
Kağıt:-
Ebat:12x16,5
ISBN:975-23-0090-1
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 3.22 + %8 KDV = 3.5 TL
Kültür TV fiyatı 2.80 TL

 

 

İnternetin hızla yayıldığı ve artık bir ihtiyaç haline geldiği dünyamızda, hazırlayacağınız web sitesi 7 gün 24 saat insanların size ulaşabileceği ikinci bir adresiniz olma özelliği taşıyor. Üstelik web sitesi diğer iletişim araçlarına göre en ucuz olanı olma özelliğiyle de bir adım öne çıkıyor.


Bu kitapçığı hazırlarken bu alanda hiç bilgisi olmayanların, bir web sitesi tasarlayacak kadar bilgi ve deneyim kazanmasını amaçladık. Web sitesi hazırlamanın aslında çok zor olmadığını, kitaptaki içeriği uygularken sizde göreceksiniz.

Bir web sitesinin oluşturulması, sitenin görsellerle zenginleştirilmesi, form hazırlama metodları, dosya transferi, alan adı/web hosting satın alma, ücretsiz web sitesi tasarımı ve online web tasarımı ile ilgili tüm detayları bu kitapçıkta bulacaksınız. Uygulamalı ekran görüntüleri ile yaptığınız işlemin doğruluğunu hızlı bir şekilde görebilecek, üstelik kısa bir süre içerisinde ilk web sayfanızı yapabilecek ve internette yayınlayabileceksiniz.


Sadece web tasarımını değil, web sitesini oluşturduktan sonra yapılması gerekenleri de adım adım resimlerle destekleyip, web komutların anlaşılmasını kolaylaştırdık.


Hiç masraf yapmadan kendinize bir site hazırlamayı anlattığımız Online Web Tasarım elinizden düşürmeyeceğiniz bir rehber olacak.
(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı