Kltr TV | Alaçatı Rehberi 2010 | Kitap detaylar

 

Alaçatı Rehberi 2010

Yaynevi : Grup Yayıncılık
Yazar : İlknur Akgül Ardıç
Kategori : Genel
Basm tarihi:Mayıs 2010 / 1. Bask
Kapak : Karton
Sayfa says :256
Kat:-
ISBN:978-975-01780-8-5
Dil : Türkçe
Etiket fiyat : 14.72 + %8 KDV = 16 TL
Kltr TV fiyat 12.80 TL

 

 

Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan 'Alaçatı Rehberi 2010'un içerisinde, Alaçatı\'nın en güzel 42 butik oteliyle, 12 restoran ve 6 sörf merkezinin tanıtım sayfalarına yer verildi. Konumu, ulaşımı, coğrafyası, tarihi bilgilerin yanı sıra, yeme-içme adresleri, windsurf merkezleri, çevrede gezilebilecek yerler, etkinlikler, Alaçatı\'nın kültür-sanat hayatı, alışveriş olanakları okura aktarılıyor.

Alaçatı\'nın geçmişinden günümüz konaklama ve eğlence tesislerine, gezilecek yerlerinden bölgesel yemeklerine, mitolojik efsanelerinden rüzgar değirmenlerine kadar her ayrıntıyı bulabilecek, bölgesel bilgi ve fotoğraflara çok kolay ulaşacaksınız.

Rehberde bölge ile ilgili her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar bulacak ve kendi kendinize; 'acaba yapamadığım bir şey kaldı mı?' diye sormayacaksınız...

'Butik Oteller Kitabı\'\' ve 'Konaklama Evleri Kitabı'nın yayımcısı Grup Yayıncılık tarafından hazırlanan rehber çok titiz bir çalışmanın ürünü oldu.
Bu rehberle gezin, Alaçatı keyfinizi katlayın!

Son yıllarda Türkiye\'nin ve aynı zamanda da Dünya\'nın en popüler tatil beldelerinden biri haline gelen Alaçatı geçmişi günümüze tüm doğallığı ile aktaran şirin bir belde. 90\'a yakın butik oteli, taş ve cumbalı evleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları, bölgenin yerel mimarisine sadık kalınarak dekore edilmiş restoranları, cafe-barları, plaj ve plaj-kulüpleri dışında, Türkiye\'ye Windsurf sporunu sevdiren, dünya ve Avrupa Windsurf Şampiyonaları\'na ev sahipliği yapan organizasyonlarla tanınıyor.

Yaz sezonunda yaklaşık 80 bin kişinin ziyaret ettiği ve elit kesime hitap eden bu tatil beldesi için, 'Alaçatı Rehberi' bu yıl Grup Yayıncılık tarafından yayına hazırlandı.
(Tantm blteninden)

Bu kitaba video yklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin ok satanlar


Bu kategorinin ilgi grenleri


Bu kitab alanlar bunlar da ald