FETÖ Sıfırı Tüketiyor

Yayınevi : Elips Kitap
Yazar : Eren Ural
Kategori : Siyasal Düşünce
Basım tarihi:2015 / 1. Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı :272
Kağıt:İthal kağıt
Ebat:11.5X19
ISBN:978-605-121-427-6
Dil : Türkçe
Etiket fiyatı : 21.16 + %8 KDV = 23 TL
Kültür TV fiyatı 11.50 TL

 

 

Bu kitap, Paralel Yapı'nın yayılma alanlarına ilişkin fazlaca yeni bir şey söylemeyecek. Çünkü 17/25 Aralık ihaneti sonrasında çöreklendikleri kurumlar iyice bilinir hâle geldi. Bu kitap asıl; 'yapı'nın nasıl çalıştığını, kendisine neredeyse ölümüne bağlı yandaşları nasıl -âdeta- imal ettiğini, şeytanın aklına gelmeyecek yöntemlerle kişi devşirme, kurum ele geçirme pratikleri sergilediklerini ve bütün bunları yaparken de dinî, ahlaki, insani en ufak bir hisle bile kendilerini kayıtlı hissetmeyişlerini, yani acımasızlıklarını anlatacak.

Kamuoyu; Paralel İhanet Çetesi'nin sergilediği aşağılık oyunları, ya onun mağduru olmuşların ya da kendisi de yapıya dâhilken sonradan nedamet getirmişlerin anlatımıyla bu kadar açık seçik ilk kez öğrenecek. 'Cemaat'in, çocuk pornocusu ve tacizcisi bir mensubunu korumak için yaptıkları'ndan bahsetmek, bu konuda yeterince fikir verecektir muhtemelen.

Paralel İhanet Çetesi mensuplarındaki o, en zor zamanlarda bile görülen akıl almaz duygusuzluğun, bir robotik refleksin altındaki neden, kitabın 'Kevser' bölümünde ifşa edilecek. İlk kez geniş kitlelerin haberdar olacağı bu bilgilerde, Fethullah Gülen'in hastalıklı inanç ve düşünce dünyasının kitabi unsurları görülecek. Tabiri caizse hareketin 'kutsal kitabı' olan 'Kevser'den bölümleri okuduğunuzda; mesela, paralel polislere yönelik operasyonla ortaya çıkan 'sıfırlı tişörtler'in arka planının bundan tam çeyrek asır önce yazılmış bu kitapta yer aldığını göreceksiniz.

(Tanıtım bülteninden)

Bu kitaba video yüklemek ister misiniz?

 

Yorumlar


Bu kitaba ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorumunuzu ekleyin

Bu kategorinin çok satanları


Bu kategorinin ilgi görenleri


Bu kitabı alanlar bunları da aldı