Her çarşamba 20:40

 

Ekranların alternatif sanat programı “Sanatla Otuz Dakika” 3. sezonunda yine tv8 ekranlarında sanatseverlerle buluşuyor. Sanata dair farklı yolculuklara çıkmak ve sanatın her alanından haberdar olmak isteyenler için dopdolu içeriğiyle hazırlanan programı yine başarılı sanatçı Şevval Sam sunuyor.

Müzikten sinemaya, tiyatrodan resime, heykelden kitaba kadar tüm sanat dallarında aradığınız her şey bu programda yer alıyor. Sanatla 30 Dakika, yine haftalık sanat ajandanız olacak, hayatınıza yeni sanat pencereleri açıyor... Program, ilginç köşeleriyle izleyicileri kültür ve sanatın içinde yer almaya teşvik ederken, kalıcı sanat ürünlerine imza atan gerçek sanatçıların fikirlerini de ekranlara yansıtıyor.

İş Bankası’nın katkılarıyla hazırlanan sadece yurtiçinde değil, yurtdışındaki önemli sanat olaylarından da izleyenleri haberdar edecek programın, yapımcılığını Mutlu Hesapçı, yönetmenliğini ise Kaan Kaplan üstleniyor.

Kitapseverlere detaylar, haftanın sergisi, yollara düşen Gezici Film Festivali ve sanata dair her şey Sanatla 30 Dakika’da .

 

Geri Dön